Trwa ładowanie...

Borys Szyc bierze ślub! Informację potwierdza jego narzeczona

Już niedługo Borys Szyc stanie na ślubnym kobiercu z Justyną Nagłowską. Na ślubie aktora zabraknie gości, tortu i tańców.

Share
Borys Szyc bierze ślub! Informację potwierdza jego narzeczonaŹródło: ONS.pl
d3o1pj6

Pod koniec 2018 r. Borys Szyc poprosił Justynę Nagłowską o rękę. Ukochana aktorka zgodziła się natychmiast i jak się okazuje, szybko zaczęła planować ślub.

- Te pięć lat, które razem przeżyliśmy, dało mi pewność, że chcę z nim iść przez życie, chcę się koło niego budzić i zasypiać, wychowywać z nim dzieci, dzielić pasje, rozmawiać na każdy temat, czuć z nim emocje, śmiać się i płakać, i robić to wszystko, co zakochani w sobie przyjaciele robią razem. Powiedziałam „TAK”! I z wielką radością w sercu zostanę jego żoną - oświadczyła Nagłowska w mediach społecznościowych.

ZOBACZ: Borys Szyc i Justyna Nagłowska buszują po pchlim targu

Borys Szyc i Justyna już niebawem oficjalnie zostaną mężem i żoną.

d3o1pj6

- Ślub będzie, ale intymny i tylko nasz - zdradziła Nagłowska w "Gali".

Zakochani mają już wszystko zaplanowane. Wcale nie będzie to takie huczne przyjęcie, jak można by się spodziewać.

- Nie mam potrzeby dzielenia tej chwili z innymi. W tym wszystkim chodzi przecież o to, żeby spojrzeć sobie w oczy, wyznać miłość i powiedzieć: "Hej, chcę z tobą iść dalej, do końca". Tylko tyle i aż tyle. Nie mam pragnienia, żeby być panną młodą w białej sukni, w tłumie gości, tańczącą pierwszy taniec i krojącą wspólnie wielki tort – w ogóle nie!

Możliwe, że jedynymi gośćmi będą córki pary. Justyna Nagłowska ma dwie córki z poprzedniego związku, a Borys Szyc wychowuje 15-letnią Sonię.

d3o1pj6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3o1pj6
d3o1pj6