Trwa ładowanie...
d6lmsb3

Borys Szyc przekłada ślub w czasie. Powody? Podobno kilka

Gdy Borys Szyc pochwalił się, że zaręczył się z Justyną Nagłowską, wiele osób było przekonanych, że ślub już za moment. To było w styczniu. Jest wrzesień i pojawiają się pytania, kiedy ta ceremonia! Jest kilka powodów, przez które muszą zwlekać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Borys Szyc i Justyna Nagłowska są parą już 6 lat.
Borys Szyc i Justyna Nagłowska są parą już 6 lat. (ONS.pl)
d6lmsb3

Borys Szyc poprosił Justyną Nagłowską o rękę na samym początku 2019 roku. - Stało się... Powiedziała "tak". Parę dni nam zajęło, żeby się nacieszyć i oswoić z tą myślą... Dziś życzymy Wam cudownego roku, zdrowia i takiej miłości, jaka nas spotkała. Dziękuje, że jesteś kochanie. Cała reszta już na ucho – napisał na Instagramie. I opublikował kilka zdjęć, na których można było zobaczyć pierścionek zaręczynowy.

Radość pary odbiła się pozytywnym echem w internecie. Szyc i Nagłowska są ze sobą od kilku lat. Kto miał okazję zobaczyć ich choćby na jakimś polskim festiwalu, ten wie, że para jest praktycznie nierozłączna. Co w show-biznesie jest szczególnie pięknym i wyjątkowym widokiem.

Zobacz: Borys Szyc planuje ślub z Justyną Nagłowską. "Jest to dla mnie najbliższą osobą"

Dlatego wiele osób było przekonanych, że wkrótce pochwalą się także zdjęciami zrobionymi na ślubnym kobiercu. Skąd ta zwłoka?

d6lmsb3

Pojawiały się już komentarze, że Szyc zwleka ze ślubem ze względu na filmowe zobowiązania. Po sukcesie "Zimnej wojny" na świecie dużo mówiło się, że Borys może starać się o role w Hollywood.

- Borys i Justyna chcą jak najszybciej zalegalizować swój związek. Okazuje się jednak, że muszą to odłożyć w czasie. Szyc intensywnie szuka roli za oceanem i jak dojdzie do konkretów, będzie musiał na jakiś czas wyjechać z Polski. Nie może odpowiedzieć Amerykanom "sorry, ale zaplanowałem w tym terminie ślub, wesele i podróż poślubną" – powiedział przyjaciel pary w niedawnej rozmowie z "Faktem".

Z kolei najnowsze wieści są takie, że aktor prawdopodobnie cały czas uczęszcza na terapie dla alkoholików. - Czasem dopadają mnie lęki, nieuzasadniony strach, przeczucie, że nie dam rady - wyznał Szyc cytowany przez "Dobry tydzień".

Trudno dziwić się, że nie chcą się spieszyć ze ślubem. Chcą mieć pewność, że jeśli powiedzą sobie "tak" przed ołtarzem, będzie to zobowiązanie do końca życia. Plus trzeba też przyznać, że Szyc z pewnością nie chce, by jego ślub był wielkim medialnym wydarzeniem. A żeby ukryć się przed paparazzi, trzeba się wcześniej przygotować.

PRZECZYTAJ: Borys Szyc wyszedł na prostą dzięki niej. Miłość go uleczyła

d6lmsb3

Podziel się opinią

Share

d6lmsb3

d6lmsb3