Trwa ładowanie...
d1w2sr3

Borys Szycy przełożył ślub. Znamy powód

Borys Szyc zaręczył się niedawno ze swoją partnerką Justyną Nagłowską. Chcieli wziąć potajemny, szybki ślub, ale aktor przełożył go, bo ma szansę na karierę w USA.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Borys Szyc i Justyna Jeger-Nagłowska zaręczyli się na początku 2019 roku
Borys Szyc i Justyna Jeger-Nagłowska zaręczyli się na początku 2019 roku (East News, Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER)
d1w2sr3

Borys Szyc i Justyna Nagłowska są ostatnio bardzo zajęci. Oboje rozwijają swoje kariery. Ona prowadzi program podróżniczy w Travel Channel, on próbuje podpisać kontrakt za oceanem, na który ma szansę po "Zimnej wojnie". Z tego powodu postanowili, że na razie muszą odłożyć swój ślub..

Zobacz także: Koterski wzruszony Szycem: "Jak czytam jego wywiady, stają mi łzy w oczach"

"Fakt" dotarł do osoby z ich otoczenia, która powiedziała:

d1w2sr3

- Borys i Justyna chcą jak najszybciej zalegalizować swój związek. Okazuje się jednak, że muszą to odłożyć w czasie. Szyc intensywnie szuka roli za oceanem i jak dojdzie do konkretów, będzie musiał na jakiś czas wyjechać z Polski. Nie może odpowiedzieć Amerykanom "sorry, ale zaplanowałem w tym terminie ślub, wesele i podróż poślubną" – powiedział przyjaciel pary.

Szyc poznał Nagłowską już 17 lat temu. Pracowali wtedy przy telewizyjnym spektaklu. Przez jakiś czas się spotykali, ale ich romans szybko się skończył.

Po kilku latach Szyc przypomniał sobie o dawnej miłości i postanowił się do niej odezwać. Zakochał się ponownie. Nie przeszkadzało mu, że Nagłowska była już wtedy rozwódką z dwójką dzieci.

d1w2sr3

Podziel się opinią

Share

d1w2sr3

d1w2sr3