Trwa ładowanie...

"Boyfriend" Ariany Grande bije rekordy. Teledysk zebrał 7 mln wyświetleń w 12 godzin

Ariana Grande to jedna z najpopularniejszych wokalistek na świecie. Gwiazda nie zwalnia tempa i produkuje kolejne hity. Jej ostatni teledysk do utworu "Boyfriend" bije rekordy.

Share
"Boyfriend" Ariany Grande bije rekordy. Teledysk zebrał 7 mln wyświetleń w 12 godzin
Źródło: East News
d3rly1x

Utwór "Boyfriend" Ariany Grande powstał wspólnie z Social House, czyli hip hopowym duetem z Pittsburga. Za reżyserię nowego teledysku do tej piosenki Ariany Grande jest odpowiedzialna Hannah Lux Davis.

Nowy teledysk Ariany Grande "Boyfriend"

Mimo że życie zawodowe Ariany Grande kwietnie to prywatnie gwiazda przyżywa trudny okres. Nic więc dziwnego, że piosenkarka chce całkowicie pośwęcić się pracy i zapomnieć o problemach. Dobrze jej jej to wychodzi. Przypomnijmy, że Ariana Grande została nominowano aż w 10 kategoriach do tegorocznych nagród MTV VMA. W szrakni stanie z weteranką gal i sceny muzycznej - Taylor Swift.

d3rly1x

Sukcesem gwiazdy jest również teledysk do utworu "Boyfriend", który w 12 godzin od premiery obejrzano ponad 7 mln razy. Zarówno utwór, jak i teledysk opowiada historię chorobliwie zazdrosnej dziewczyny, która w obronie swojego związku jest w stanie zrobić wszystko. Zdają się to potwierdzać słowa z pierwszej zwrotki piosenki. Ariana Grande w utworze "Boyfriend" śpiewa: "Nie mogę mieć tego, czego chcę, ale ty też nie".

Zobacz teledysk "Boyfriend" Ariany Grande:

d3rly1x

Podziel się opinią

Share
d3rly1x
d3rly1x