Trwa ładowanie...

Bracia Golcowie boją się o mamę. Pani Irena ma problemy ze zdrowiem

Bracia Golcowie mają powody do zmartwień. Od pewnego czasu ich myśli krążą wokół ukochanej mamy, która ma poważne problemy z poruszaniem się. Choć zrobili wszystko, by jej pomóc, kobieta wciąż nie powróciła do pełnej sprawności.

Bracia Golcowie boją się o mamę. Pani Irena ma problemy ze zdrowiemŹródło: ONS.pl
d3xwwf6
d3xwwf6

Bracia Golcowie są bardzo związani z całą swoją rodziną. Szczególne miejsce w ich sercach zajmuje mama Irena. Niestety, w ostatnim czasie muzycy mają poważne powody do zmartwień. Najważniejsza osoba w ich życiu mocno podupadła na zdrowiu.

Kilka lat temu mama wokalistów przeszła operację biodra. Początkowa radość z udanego zabiegu szybko przerodziła się w kolejne kłopoty. Po pewnym czasie bowiem ból powrócił. Nie pomagały ani domowe sposoby, ani porady lokalnych lekarzy.

Golcowie, nie mogąc patrzeć na cierpienie pani Ireny, uruchomili swoje kontakty i załatwili wizytę u znanego warszawskiego ortopedy. Lekarz orzekł, że niezbędna będzie kolejna operacja - tym razem kolana.

- Lekarz zapowiedział też, że dobrze by było, aby przed operacją pogimnastykowała się i w miarę możliwości poćwiczyła chorą nogę, bo to później przyspieszy powrót do zdrowia - powiedział znajomy rodziny na łamach "Rewii".

Nie trzeba było długo czekać na reakcję braci. Golcowie zorganizowali mamie niemal miesięczny pobyt w uzdrowisku Swoszowice pod Krakowem. To właśnie tam pani Irena wypoczęła, wracała do zdrowia pod okiem specjalistów oraz... zyskała status gwiazdy.

d3xwwf6

- Sypała dowcipami, była gawędziarką, która skupiała dookoła siebie ludzi. Wspaniale opowiadała o synach, z których jest bardzo dumna, a także o swoim niełatwym życiu. Sama wychowywała dzieci. Mimo to zawsze starała się być uśmiechnięta i pogodna. Nigdy na nic nie narzekała. To bardzo pogodna kobieta, która choć cierpiała, to nie dawała po sobie tego poznać - cytuje słowa jednej z kuracjuszek "Rewia".

Po powrocie z uzdrowiska panią Irenę czeka kolejna operacja. Może być jednak pewna, że w każdej chwili będą przy niej czuwać jej ukochani synowie.

d3xwwf6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3xwwf6