Trwa ładowanie...

Bradley Cooper zmienił swoje mieszkanie nie do poznania. Wszystko dla Lady Gagi

Media na całym świecie żyją związkiem Bradleya Coopera i Lady Gagi. W ich życiu zaszły kolejne duże zmiany.
Share
Bradley Cooper zmienił mieszkanie dla Lady Gagi
Bradley Cooper zmienił mieszkanie dla Lady GagiŹródło: Getty Images
d4gj9r1

Piosenka Lady Gagi i Bradleya Coopera "Shallow" bije rekordy popularności. Za wielkim sukcesem stoi też wielki skandal. Wokalistka i aktor mieli się do siebie zbliżyć na planie filmu "Narodziny gwiazdy", w którym wspólnie zagrali, a także zaśpiewali wspominaną piosenkę. Cooper był wówczas związany z modelką Iriną Shayk, a Gaga ledwo co się zaręczyła.

Jak donosi magazyn "In Touch", piosenkarka zaczęła mieszkać z Bradleyem Cooperem w jego nowojorskim mieszkaniu, które usytuowane jest w pięknej kamienicy.

- Gaga przeniosła już nawet część swoich rzeczy do mieszkania. Bradley jest bardzo stanowczy w swoich relacjach i nie ma wątpliwości, że są w sobie zakochani – twierdzi źródło magazynu.

d4gj9r1

ZOBACZ: Romans Gagi i Coopera jest potwierdzony? "Jego narzeczona przestała ją obserwować na Instagramie"

Podobno Bradley Cooper zwolnił już miejsce w kilku swoich szafach chwilę po tym, jak Irina Shayk wyprowadziła się od niego. Willa gwiazdora usytuowana jest w prestiżowej dzielnicy West Village, a mieszkanie jest warte majątek. Według informacji kolorowej prasy, Bradley Cooper planuje umieścić w pustej przestrzeni po Irinie własne dekoracje i sprzęty wyposażenia domowego, a wkrótce planuje dokonać wielkiego remontu.

Przeczytaj: Lady Gaga i Bradley Cooper spotykają się w ukryciu

Bradley Cooper i Lady Gaga podobno są niesamowicie szczęśliwi, że mogą w końcu razem mieszkać. Nie planują jednak ślubu ani innych poważnych kroków. Dopiero co rozstali się ze swoimi partnerami, więc chcą spokojnie żyć i pielęgnować miłość, która się między nimi zrodziła.

Kibicujecie temu związkowi?

d4gj9r1

Podziel się opinią

Share
d4gj9r1
d4gj9r1