Trwa ładowanie...

Brat księżnej Kate odwołał ślub. Pandemia pokrzyżowała mu plany

James Middleton w lipcu br. miał poślubić swoją wybrankę. Obawia się, że do tego czasu koronawirus wciąż będzie przeszkodą w zorganizowaniu uroczystości z międzynarodowymi gośćmi.

Brat księżnej Kate odwołał ślub. Pandemia pokrzyżowała mu planyŹródło: Getty Images
d46qzqx
d46qzqx

Księżna Kate zapewne będzie niepocieszona faktem, że jej młodszy brat stanie na ślubnym kobiercu później niż zakładał. James Middleton oświadczył się swojej ukochanej Alizee Thevenet jesienią 2019 r. Para planowała zorganizować ślub w lipcu, jednak podjęli już decyzję o przełożeniu uroczystości.

Narzeczona 32- letniego biznesmena pochodzi z Francji. Zapobiegliwa para młoda stwierdziła, że do czasu ślubu pandemia koronawirusa wciąż może okupować Europę i utrudniać podróże zagraniczne. Dlatego podjęli rozsądną decyzję o organizacji ślubu w innym, późniejszym terminie.

Zobacz: Koronawirus. Zakazano imprez masowych. Gwiazdy przekładają koncerty

Jamesa i Alizee połączyła miłość do psów. Poznali się w klubie South Kensington, gdzie mężczyzna przebywał ze swoim pupilem rasy cocker spaniel. Młoda finansistka najpierw zauroczyła się w psie, którego podeszła pogłaskać, a potem pokochała jego pana.

d46qzqx

Wobec takiej postawy brata księżnej Kate, dziwi fakt, że księżniczka Beatrycze nie planuje odwołać swojego ślubu, który ma odbyć się 29 maja. Z wystawnej ceremonii transmitowanej w telewizji prawdopodobnie córka księcia Andrzeja i jej włoski narzeczony będą musieli zadowolić kameralną uroczystością tylko w gronie kapłana i świadków.

d46qzqx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46qzqx