Trwa ładowanie...
d132u1p

Bratanek Meghan wdał się w bójkę. Rodzina znowu przyniosła wstyd księżnej

Bratanek Meghan brał udział w bójce, w której interweniować musiała policja. Tyler Dooley na skutek obrażeń trafił do szpitala.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan Markle jest jedną z najbardziej znanych kobiet na świecie
Meghan Markle jest jedną z najbardziej znanych kobiet na świecie (ONS.pl)
d132u1p

Narodziny pierwszego royal baby Meghan i Harry'ego były ostatnio najważniejszym wydarzeniem na brytyjskim dworze. Wszystkie oczy były zwrócone na księżną Sussex i jej rodzinę. I o ile cały świat zachwyca się piękną Meghan, o tyle jej najbliżsi co rusz przynoszą jej wstyd. Teraz padło na bratanka byłej aktorki.

ZOBACZ TAKŻE: "Big Brother": Manuela Michalak obnaża kulisy show TVN. "Łukasz lubi knuć. Jest dobrym graczem"

W miniony weekend w okolicy Wonder Bur Lounge w Grants Pass w stanie Oregon bratanek Meghan, Tyler Dooley, wdał się w uliczną bójkę. Musiała interweniować policja.

d132u1p

Według ustaleń amerykańskiej prasy, w burdzie brało udział 20 uczestników. Jak podaje portal TMZ, nie wiadomo dokładnie, dlaczego doszło do kłótni.

Z relacji świadków wynika natomiast, że 26-letni bratanek Meghan został pchnięty na ziemię. Podczas upadku złamał kostkę i nie mógł wstać. Jednak upojenie alkoholowe sprawiło, że nie odczuwał bólu.

Według informacji podanych przez dziennikarzy portalu TMZ, nikt nie został aresztowany. Bratanek księżnej Sussex został zabrany karetką do szpitala.

d132u1p

Podziel się opinią

Share
d132u1p
d132u1p