WP

Była uczestniczka "Projekt Lady" staje się kopią Rozenek. Wystarczy spojrzeć na to zdjęcie

Julia Jaroszewska dała się zapamiętać widzom reality show TVN. Teraz wzoruje się na byłej mentorce i pragnie zostać celebrytką.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia Jaroszewska upodabnia się do Gosi Rozenek
Julia Jaroszewska upodabnia się do Gosi Rozenek (Instagram.com)
WP

Julia Jaroszewska była uczestniczką poprzedniej edycji programu "Projekt Lady", który prowadzi Małgorzata Rozenek. Dziewczyna nigdy nie ukrywała fascynacji żoną Majdana i wielokrotnie mówiła, że jest ona jej wzorem. Temperamentna dziewczyna o nieco kiczowatym guście, ale ciepłym usposobieniu, dała się dobrze zapamiętać telewidzom. Jaroszewskiej bardzo spodobała się przygoda z programem i postanowiła zostać celebrytką. Próbuje swoich sił jako wokalistka disco polo, a na Instagramie firmuje swoją twarzą wiele produktów, działając jako influencerka. Ostatnio wrzuciła zdjęcie, na którym wygląda łudząco podobnie do swojej idolki, Gosi Rozenek.

"Moja inspiracja - oczywiście @mrozenek. Uwielbiam Jej styl" - napisała na Instagramie.

WP

Fryzura Jaroszewskiej jej wzorowana na tej, którą Rozenek miała na koncercie zespołu Guns N' Roses. Co ciekawe gwiazda TVN zauważyła post swojej byłem podopiecznej i zamieściła w sieci grafikę, na której zestawiono upięcia ich włosów.

"Tak się bawimy w 'Projekt Lady'" - podsumowała sytuację Rozenek.

WP

Myślicie, że Julia ucieszy się z tego, że zauważyła ją jej idolka?

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP