Trwa ładowanie...

Była żona Durczoka ma wsparcie w trudnych chwilach

Marianna Dufek przeszła niejedno przez swojego byłego męża, Kamila Durczoka. Jednak miała w sobie siłę, by stawić temu czoła. Wiemy, dzięki komu.

Była żona Durczoka ma wsparcie w trudnych chwilach
d17wnkl
d17wnkl

Przypomnijmy, że Durczok i Dufek byli małżeństwem przez wiele trudnych lat. Żona Kamila wspierała go podczas choroby i najgorszych afer. Dopiero, kiedy "Wprost" opublikowało informacje o mobbingu, postanowiła, że wnosi sprawę o rozwód.

Jednak otrzymanie rozwodu było uwarunkowane koniecznością zachowania milczenia. Marianna otrzymała zakaz wypowiadania się publicznie o Kamilu przez 5 lat.

W czerwcu 2019 r. była żona Durczoka dostała wezwanie do banku. Dziennikarka dowiedziała się, że musi wykupić weksel poręczyciela, ponieważ kredytobiorca nie uiścił należności.

d17wnkl

Jak donosi portal TVP Info, Marianna Dufek zakwestionowała autentyczność swojego podpisu na wekslu. Dodatkowo stwierdziła, że nigdy nie widziała dokumentu, ani nie była obecna przy jego składaniu w banku.

Trzeba dużo siły, by to wszystko przejść. Skąd ją czerpie? Jak podaje tygodnik "Na żywo", nauczyła ją tego jej mama Teresa.

- To znana na Śląsku koszykarka Pogoni Nowy Bytom, która karierę sportową zakończyła dopiero po urodzeniu drugiej córki, trzy lata młodszej od Marianny, Joli. Seniorka rodu Dufków ma dziś 87 lat, jest córką powstańca, który walczył o polskość Śląska. Na początku II wojny światowej został aresztowany, zginął w obozie koncentracyjnym Mauthausen - czytamy.

Dzięki wsparciu mamy Marianna mogła znieść wszystko z podniesioną głową.

d17wnkl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17wnkl