Trwa ładowanie...

Była żona Jacka Rozenka walczy z rakiem. Zbiera pieniądze na leczenie

Katarzyna Litwiniak, pierwsza żona Jacka Rozenka, zmaga się z prawdziwym dramatem. Zdiagnozowano u niej rozsiany przerzut raka do kości.

Była żona Jacka Rozenka walczy z rakiem. Zbiera pieniądze na leczenieŹródło: Instagram.com
dcjzri4
dcjzri4

Pani Katarzyna walczy z rakiem już od kilku lat. Kiedy wydawało się, że udało jej się pokonać nowotwór, usłyszała diagnozę, która ją załamała.

- W 2016 r. usłyszałam pierwszą diagnozę: rak piersi. Po operacji, radioterapii, hormonoterapii i wielu innych zabiegach czułam, że wracam do zdrowia, co dawało mi nadzieję na zdrową przyszłość, jednak wyniki badań wykazujące obecność aktywnych komórek rakowych w organizmie nigdy nie były w normie. Pojawiły się bardzo uciążliwe bóle kręgosłupa. W lutym 2019 r. postawiono mi nową diagnozę - rozsiany przerzut raka do kości - napisała pani Kasia.

Przez ostatnie 20 lat pani Kasia pracowała w telewizji jako producent i nie narzekała na zarobki. Mimo to nie jest w stanie pokryć kosztów leczenia. Kobeta usiłuje zebrać 170 tys. zł, by poddać się terapii protonowej w klinice w Monachium. Syn Litwiniak i Jacka Rozenka, Adrian Rozenek, apeluje o pomoc dla matki.

dcjzri4

- Moje życie zmieniło się całkowicie kiedy usłyszałem diagnozę mojej mamusi. Jest to dla mnie najważniejsza osoba na świecie. Nauczyła mnie wszystkiego. Jest niesamowicie silną i ciepłą osobą. Świat by dużo stracił gdyby jej zabrakło - wyznał w rozmowie z "Super Expressem".

- Mama od trzech lat sama dzielnie walczy z rakiem. Niestety w ostatnich dniach okazało się, że przeżuty są poważniejsze niż się spodziewaliśmy. Jedyne co może pomóc to bardzo droga metoda, leczenie protonowe, które jest dostępne tylko w Niemczech. Nie jesteśmy w stanie dozbierać z rodziną takich pieniędzy, dlatego prosimy wszystkich o pomoc - dodał Adrian Rozenek.

Gdyby zechcieli państwo pomóc Katarzynie Litwiniak, podajemy numer konta fundacji Znajdź Pomoc.

Numer konta Fundacji: 52 1050 1025 1000 0090 3010 4252
Tytuł przelewu: Kasia Litwiniak
Dane odbiorcy: Fundacja Znajdź Pomoc
al. Rzeczypospolitej 2 lok. U-2
02-972 Warszawa

dcjzri4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dcjzri4