Trwa ładowanie...

Była żona Roberta Janowskiego pisze książkę. Prezenter skomentował

Katarzyna Kalicińska, była żona Roberta Janowskiego, promuje właśnie książkę, która ma być oparta na jej życiu. Wiele osób czeka na pikantne szczegóły z jej związku z prezenterem.

Share
Była żona Roberta Janowskiego pisze książkę. Prezenter skomentował
Źródło: East News, fot: East News
d3024mv

"A miało być tak pięknie" - tak brzmi tytuł książki Małgorzaty Kalacińskiej i jej bratanicy Katarzyny Kalicińskiej. Mimo, że w książce nie pojawiają się wprost konkretne osoby, to niektórzy bohaterowie do złudzenia przypominają znane postacie.

Książka opowiada o uczuciu Dominiki do Janka. Mężczyzna początkowo jest pod wielkim urokiem kobiety i bardzo stara się o jej względy. Śpiewa serenady, oświadcza się na kasecie. Potem biorą ślub, a na świecie pojawia się ich wspólny syn - Mateusz. Mężczyzna rozwija swoją karierę i w końcu staje się gwiazdą słynnego musicalu.

ZOBACZ: Rozanieleni Janowscy pląsają przed kościołem w drodze na odnowienie przysięgi małżeńskiej

W końcu Janek prosi, aby przyjąć pod ich wspólny dach jedną z wokalistek.

d3024mv

- Została u nas na kilka dni. Dałam jej trochę ciuchów, przytulałam, kiedy opowiadała, że bardzo tęskni za domem. Chciałam jej pomóc (…) Po trzech miesiącach Janek wyznał mi, szczerze skruszony, że jest bardzo zakochany i się wyprowadza - można przeczytać.

Katarzyna Kalicińska sama wyznała, że można się domyslić, kto jest kim w tej powieści. Czyżby imię Janek było skrótem od nazwiska Janowski? Robert Janowski postanowił się odnieść do medialnych doniesień. Dodał post na Instagramie.

- Mówią, że prawdziwa sztuka obroni się sama...Natomiast kłamstwo, nawet powtarzane, nigdy nie stanie się prawdą... A jeśli nie ma się nic do powiedzenia, należy zacząć pisać . Papier jest cierpliwy, przyjmie wszystko. Ale człowiek SŁAWNY, nie zawsze znaczy, że MĄDRY... - napisał.

d3024mv

Czy książka wywoła skandal obyczajowy?

d3024mv

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3024mv
d3024mv