Trwa ładowanie...
d4ilicb

Byli idealnym małżeństwem przez 15 lat. Teraz nie dzieje się najlepiej

Karolina Malinowska i Olivier Janiak są małżeństwem od 15 lat. Zawsze uchodzili za wzorową parę w polskim show-biznesie. Ostatnio jednak dopadł ich kryzys.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Olivier Janiak i Karolina Malinowska
Olivier Janiak i Karolina Malinowska (Instagram.com)
d4ilicb

Jak podaje magazyn "Show" w życiu pary nie dzieje się najlepiej. Malinowska i Janiak wychowują razem trzech synów i świetnie łączyli życie prywatne z zawodowym.

Ostatnio jednak ich drogi nieco się rozeszły, co zauważyli pary fani. W ich mediach społecznościowych przestały się pojawiać wspólne zdjęcia, które przecież często zamieszczali. Ostatnio Karolina Malinowska wyjechała na wakacje z przyjaciółką i to razem z nią świętowała urodziny. Janiak nie złożył nawet życzeń żonie na Instagramie, chociaż tego dnia był bardzo aktywny.

d4ilicb

Janiak jest ostatnio bardzo zapracowany. Ciągle pojawia się na eventach, które prowadzi i być może przez to ma mniej czasu dla ukochanej. Malinowska unika ostatnio zwierzeń na temat życia prywatnego, choć zawsze chętnie opowiadała o swoim związku z prezenterem.

W obliczu narastających plotek, Malinowska kilka dni temu opublikowała zdjęcie z mężem. Razem poprowadzili świąteczną konferencję.

Czy w małżeństwie Malinowskiej i Janiaka rzeczywiście nie jest najlepiej? Z pewnością przekonamy się niebawem.

ZOBACZ TAKŻE: Janiak robi zakupy na ostatnią chwilę w spożywczym

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4ilicb

Podziel się opinią

Share
d4ilicb
d4ilicb