Trwa ładowanie...

Były mąż Moniki Zamachowskiej ponownie został ojcem. Ich wspólny syn pochwalił się zdjęciem z nowym bratem

Po latach od rozwodu z dziennikarką Jamie Malcolm również ułożył sobie życie. Właśnie po raz trzeci został ojcem. Jego najstarsza pociecha odwiedziła nową rodzinę brytyjskiego pilota.
Share
Monika Zamachowska z synem Tomem Malcolmem.
Monika Zamachowska z synem Tomem Malcolmem.Źródło: akpa
d40qa7b

Monika Zamachowska i Jamie Malcolm byli małżeństwem w latach 2001-2012. Z ich związku zrodziła się dwójka dzieci: 18-letni Tom oraz 16-letnia Zofia. Były pilot RAF w 2019 r. ponownie się ożenił, a teraz na świat przyszło jego kolejne dziecko.

O narodzinach brata poinformował na Instagramie Tom Malcolm. Syn dziennikarki odwiedził ojca i przywitał się z nowym członkiem rodziny.

Zobacz: Polskie gwiazdy na wakacjach. Wolały nie ryzykować

"Poznajcie nowego Malcolma! Mój mały braciszek Monty James Malcolm. Jestem bardzo dumny i bardzo szczęśliwy, że po raz kolejny jestem bratem!" - napisał podekscytowany nastolatek.

d40qa7b

Tom złożył serdeczne gratulacje ojcu oraz macosze, z którą pozostaje w dobrych relacjach. Ubolewa jednak nad faktem, że u Monty'ego nie płynie polska krew.

"Niestety to już nie Polak jak ja! On jest w 100% Brytyjczykiem. Mam nadzieję, że uda mi się go nauczyć mówić po polsku" - dodał.

Najstarszy syn Moniki Zamachowskiej niedawno podzielił się też informacją dotyczącą jego przyszłej kariery. Chłopak podjął decyzję, że pójdzie w ślady ojca i zostanie pilotem. Za rok, po ukończeniu szkoły średniej, zamierza dostać się do akademii lotniczej w Warszawie.

d40qa7b

Podziel się opinią

Share
d40qa7b
d40qa7b