Trwa ładowanie...

Były więzień na terenie Pałacu Kensington. Dzieci Kate i Williama w niebezpieczeństwie

Dzieci Kate Middleton i księcia Williama znalazły się w niebezpiecznej sytuacji. Były więzień pojawił się w Pałacu Kensington i zaczął dziwnie zachowywać się przy młodych. Nieproszony gość był już raz skazany.

Share
Były więzień na terenie Pałacu Kensington. Dzieci Kate i Williama w niebezpieczeństwie
Źródło: East News
d2efc5l

Kate Middleton i książę William najedli się sporo strachu. Ich dzieciom groziło niebezpieczeństwo. Według dziennika "The Sun" niejaki Darren Benjamin wtargnął na teren Pałacu Kensington, zbliżył się do małoletnich i dziwnie się przy nich zachowywał. Przegoniła go niania George’a, Charlotte i Louisa.

ZOBACZ TEŻ: Sekret idealnej sylwetki Księżnej Kate

Brytyjska gazeta podaje, że mężczyzna chwalił się przyjaciołom, jak wdarł się do Pałacu Kensington. Miał przewozić meble rodzinie królewskiej. Gdy dostał się do środka, poszedł do miejsca, gdzie przebywały dzieci. - Miał je na wyciągnięcie ręki. Przyjaciele kryminalisty byli w szoku, że udało mu się wejść do pałacu, biorąc pod uwagę jego przeszłość - czytamy w dzienniku. Benjamin odsiedział wyrok 7 lat więzienia za torturowanie drugiego człowieka.

Jeden z pracowników Pałacu Kensington zdradził, że ze zdarzenia wyciągnięto już wnioski i zrobią wszystko, by poprawić bezpieczeństwo rodziny królewskiej. - Gdy tylko poinformowano nas o tej sytuacji, uruchomiliśmy pilny przegląd zabezpieczeń, aby sprawdzić, czy obecny system i procedury są odpowiednie.

d2efc5l

Podziel się opinią

Share
d2efc5l
d2efc5l