Trwa ładowanie...
d1g7twu

Były ze sobą bardzo blisko. Agnieszka Kotulanka ocaliła małżeństwo Agnieszki Dygant

Dzieliło je 17 lat różnicy wieku, łączyła wielka przyjaźń. Niewiele osób wiedziało, że w chwili kryzysu Agnieszka Dygant biegła po wsparcie i radę do Agnieszki Kotulanki. Także wtedy, gdy rozpadało się jej małżeństwo ze znanym reżyserem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Dygant sporo zawdzięcza Agnieszce Kotulance
Agnieszka Dygant sporo zawdzięcza Agnieszce Kotulance (East News)
d1g7twu

Poznały się w Teatrze Komedia i szybko zapałały do siebie sympatią. Kotulanka namówiła młodszą koleżankę po fachu, by nie odrzucała serialowych propozycji. To dzięki niej Dygant przyjęła rolę, która wpłynęła na całe jej życie. W 2005 roku wcieliła się w tytułową "Nianię". Z dnia na dzień stała się gwiazdą. Na planie poznała reżysera, Patricka Yokę. W 2010 roku para przywitała na świecie syna, którego matką chrzestną została Kotulanka.

W 2014 roku pojawił się pierwszy kryzys w związku Dygant. Aktorka w wywiadach nie ukrywała, że miał on związek z jej rozpędzającą się karierą. Kolejna produkcja "Prawo Agaty", w której zagrała główną rolę, pochłonęła ją bez reszty.

- Wyszłam z domu, gdy mój syn miał rok, a wróciłam, gdy miał pięć - wyznała wówczas.

d1g7twu

Kotulanka była pierwszą osobą, której się zwierzała. "Na żywo" dowiedziało się, że doświadczona gwiazda poradziła Agnieszce, by po zakończeniu zdjęć zrobiła sobie przerwę i poświęciła więcej czasu rodzinie. Pomogło! Dygant faktycznie wycofała się z show-biznesu i może nadal cieszyć się wspólnymi chwilami z partnerem i dorastającym synkiem.

Wkrótce potem to Kotulanka potrzebowała pomocy. Przez chorobę alkoholową straciła pracę, odsunęli się od niej bliscy. Agnieszka Dygant była cały czas obok. Chciała nawet opłacić przyjaciółce pobyt w ośrodku odwykowym. Gdy wydawało się, że Kotulanka zaczęła wychodzić z nałogu i wracać do zdrowia, dostała wylewu krwi do mózgu.

Zmarła 20 lutego 2018. Dygant długo nie mogła sobie wybaczyć, że nie była w stanie pomóc przyjaciółce.

d1g7twu

Podziel się opinią

Share
d1g7twu
d1g7twu