Trwa ładowanie...

Cameron Boyce nie żyje. Ujawniono nowe fakty w sprawie śmierci aktora

Cameron Boyce zmarł 6 lipca w sobotę w wieku zaledwie 20 lat. Jak się okazało, młody aktor zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

Cameron Boyce nie żyje. Ujawniono nowe fakty w sprawie śmierci aktoraŹródło: Getty Images
d1upazr
d1upazr

Cameron Boyce nie żyje - nowe fakty w sprawie śmierci

W sobotę, 6 lipca, zmarł w wieku 20 lat Cameron Boyce. Wiadomość o nagłej śmierci mocno wstrząsnęła wszystkimi fanami młodego aktora. Jeszcze w zeszły piątek udzielał się on na mediach społecznościowych. Opublikował na Instagramie swoje czarno-białe zdjęcie z sesji dla magazynu “i-D”.

O przyczynie śmierci Boyce’a poinformowała jego rodzina w oficjalnym komunikacie za pośrednictwem rzecznika aktora. Z treści oświadczenia wynika, że Cameron zmarł we śnie "na skutek ataku będącego rezultatem jego stanu zdrowia", w związku z którym był poddawany leczeniu.

Wyniki sekcji zwłok nadal pozostają nieznane, ale do sieci wycieka coraz więcej szczegółów dotyczących śmierci Boyce’a. Z doniesień zagranicznych mediów wynika, że 20-letni aktor cierpiał na padaczkę. Rodzina Camerona nie potwierdziła tej informacji, jednak faktem jest, że przed śmiercią leczył się na nieokreślone schorzenie.

Cameron Boyce - kariera młodego aktora

Cameron Boyce urodził się 28 maja 1999 roku w Los Angeles. Karierę aktorską rozpoczął już wieku 9 lat, gdy zagrał w horrorze “Lustra” oraz w thrillerze “Eagle Eye”. Ogromną sławę przyniosła mu rola Luke’a Rossa w disneyowskim serialu “Jessie”.

Jako nastolatek pojawił się w produkcjach Disneya: “Następcy” oraz “Następcy 2”.

Aktor bardzo mocno zaangażowany był w działalność charytatywną. W 2017 roku w ciągu 40 dni udało mu się zebrać ponad 27 tys. dolarów na budowę studni w Suazi.

Ostatni film z udziałem Camerona Boyce’a, "Następcy 3", będzie miał swoją premierę jeszcze tego lata.

d1upazr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1upazr