Trwa ładowanie...
d31yw4s

Cameron Boyce nie żyje. Znamy oficjalną przyczynę śmierci aktora

Cameron Boyce zmarł 6 lipca w wieku zaledwie 20 lat. Po ponad 3 tygodniach od tego tragicznego wydarzenia poznaliśmy oficjalny powód śmierci młodego aktora.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cameron Boyce zmarł podczas snu
Cameron Boyce zmarł podczas snu (Getty Images)
d31yw4s

Cameron Boyce zmarł nagle we śnie 6 lipca. Jego śmierć bardzo mocno dotknęła rodzinę i jego fanów. Rodzice przyznali, że 20-latek chorował na padaczkę, więc nie wykluczano ataku podczas snu. Lekarze musieli jednak przeprowadzić sekcję zwłok.

Z raportu lekarskiego wynika, że padaczka była bezpośrednią przyczyną śmierci Camerona Boyce’a. W ostatnich 3 latach życia aktora napady epilepsji nasiliły się. Lekarze stwierdzili też, że nie brał innych leków na padaczkę oprócz Keppry, a po nim jest wiele skutków ubocznych, m.in. uczucie senności, osłabienie, zmęczenie, drgawki, często niepamięć, zaburzenia koncentracji, stany depresyjne. W Polsce lek ten jest dostępny na receptę.

Cameron Boyce ostatnio wystąpił w filmie "Następcy 3" Disneya. Z powodu jego śmierci producenci odwołali oficjalny pokaz. Miała to być forma upamiętnienia. Produkcja będzie zadedykowana właśnie jemu. Premiera filmu 2 sierpnia na Disney Channel.

d31yw4s

ZOBACZ TEŻ: Dlaczego bohaterowie Disneya noszą rękawiczki?

d31yw4s

Podziel się opinią

Share

d31yw4s

d31yw4s