Trwa ładowanie...
d47fmi0

Carmen Electra wspomina lata 90. Wtedy zdobyła największą sławę

46-letnia Electra nadal pracuje jako modelka, jednak fani domagają się jej powrotu na mały ekran. Wszystko przez archiwalną fotkę na Instagramie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Carmen Electra
Carmen Electra (East News)
d47fmi0

W latach 90. była symbolem seksu, kuszącym w "Słonecznym patrolu" i na rozkładówkach w magazynach dla panów. I to właśnie z tego okresu pochodzi fotka zamieszczona niedawno na Instagramie gwiazdy.

"Nadal rządzisz", "Brakuje nam ciebie w telewizji", "W latach 90. zakochałem się w tobie i cały czas cię kocham" – piszą zachwyceni fani Electry.

d47fmi0

Gwiazda "Słonecznego patrolu" po zakończeniu serialu pojawiała się w nawet kilku filmach rocznie, jednak za każdym razem była obsadzana "po warunkach". W ostatnich latach mignęła w serialu "Jane The Virgin" (grała samą siebie), "Alone Together" i różnych programach telewizyjnych. Nie zapowiada się jednak, by miała w najbliższym czasie wrócić na stałe na mały ekran.

Przypomnijmy, że Tara Leigh Patrick, bo tak naprawdę nazywa się Carmen Electra, rozebrała się niedawno przed obiektywem wziętego fotografa. Eli Russell Linnetz pokazał ją w całej okazałości i ku uciesze fanów Electry – podzielił się swoją pracą na Instagramie (czytaj więcej tutaj).

d47fmi0

Podziel się opinią

Share
d47fmi0
d47fmi0