Trwa ładowanie...
d3tyiyf

Cascada. Natalie Horler ma koronawirusa

Wokalistka zespołu Cascada, Natalie Horler, poinformowała fanów, że zaraziła się koronawirusem. Przy okazji gwiazda zaapelowała do ludzi o roztropność w czasie kwarantanny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cascada
Cascada (East News, Fot: eastnews)
d3tyiyf

Ministerstwo Zdrowia co rusz informuje Polaków o aktualnej liczbie osób zarażonych koronawirusem. Ale informacje na temat rozprzestrzeniającej się pandemii napływają także ze świata. Coraz więcej słyszy się także o przypadkach zakażeń wśród osób znanych. Tym razem o swojej sytuacji zdrowotnej napisała Natalie Horler.

Koronawirus. Zakazano imprez masowych. Gwiazdy przekładają koncerty

Wokalistka niemieckiego trio Cascada napisała w sieci, że zachorowała na koronawirusa. Nie przebierała w słowach.

d3tyiyf

- Jestem przerażona, zostałam przetestowana pod kątem obecności koronawirusa. Wynik jest pozytywny. Wciąż przyzwyczajam się do tej myśli, ale tak naprawdę niewiele się zmieniło w moim codziennym życiu - napisała na swoim profilu na Instagramie.

Horler potwierdziła, że nie opuści domu w ciągu najbliższych 14 dni.

- Mój przypadek będzie najprawdopodobniej łagodny, więc najważniejszą rzeczą jest chronić inne osoby, które mogą być zagrożone. Proszę Was wszystkich, zostańcie w domach - dodała.

Fani dodawali piosenkarce otuchy, komentując jej zdjęcie.

d3tyiyf

- Wracaj prędko do zdrowia. Dużo spokoju dla ciebie.

- Wszystko będzie dobrze. Jesteśmy z tobą - czytamy.

ZOBACZ TAKŻE: Na wydarzeniu na FB Wirtualnej Polski "Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów" będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

d3tyiyf

Podziel się opinią

Share

d3tyiyf

d3tyiyf