Trwa ładowanie...
dzitise

Celine Dion zagra koncert w Polsce. Znamy ceny biletów. Kiedy ruszy sprzedaż?

Celine Dion wystąpi w przyszłym roku w Polsce. Poznaliśmy ceny biletów na jej koncert. Trzeba przyznać, że są dość drogie. Sprawdzamy, jak wygląda sytuacja z wejściówkami na ten wyjątkowy występ.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Celine Dion zagra w Polsce
Celine Dion zagra w Polsce (Getty Images)
dzitise

Celine Dion to autorka hitu "My Heart Will Go On", który jest stałym elementem skojarzeń z filmem "Titanic". 15 listopada ukaże się jej najnowszy album "Courage", który będzie promować m.in. koncertami w Polsce. Artystka wystąpi w naszym kraju 2 razy. Zagra 23 maja 2020 r. w Atlas Arenie w Łodzi i 25 maja 2020 r. w Tauron Arenie w Krakowie.

ZOBACZ TEŻ: Księżna Meghan opowiedziała o tym, jakim dzieckiem jest Archie

W poniedziałek 30 września ruszyła przedsprzedaż biletów na jej koncert. Cena wejściówek z tej puli jednak może powalać na kolana. Za miejsca najbliżej sceny zapłacimy od 2089 zł do 2989 zł. Z kolei miejsca na końcu płyty kosztują od 578 zł.

dzitise

Nieco tańsze są bilety na trybuny. Miejsca na najtańszych sektorach kosztują od 289 zł. Im bliżej sceny, tym drożej. Najdroższe miejsca na trybunach kosztują nawet 1289 zł.

Wejściówki trafią do otwarte sprzedaży w środę 2 października. Od piątku 4 października będą w regularnej sprzedaży. Bilety można kupić na stronie bilety.imprezyprestige.com.

dzitise

Podziel się opinią

Share
dzitise
dzitise