Trwa ładowanie...

Celtic Woman w polskiej telewizji. Wyjątkowy koncert zostanie wyemitowany 5 lipca

koncert zespołu Celtic Women zostanie wyemitowany już 5 lipca o godzinie 21:20 w TV Silesia. Tydzień później wyemitowana zostanie druga część koncertu.

Celtic Woman w polskiej telewizji. Wyjątkowy koncert zostanie wyemitowany 5 lipcaŹródło: Materiały prasowe
d2awk5k

Celtic Woman po raz pierwszy wystąpi w Polsce w ramach wyjątkowej trasy koncertowej "Ancient Land”. Grupę będzie można zobaczyć na żywo podczas dwóch koncertów w Poznaniu i Zabrzu. Wcześniej, już 5 lipca o godzinie 21:20, każdy widz TV Silesia będzie mógł doświadczyć magii irlandzkich dźwięków! Tydzień później wyemitowana zostanie druga część koncertu.

Cztery przepiękne kobiety - Mairéad Carlin, Éabha McMahon, Megan Walsh oraz Tara McNeill zaczarują już w listopadzie Salę Ziemi Poznań Congress Center oraz Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu! Miłośnicy muzyki celtyckiej będą mogli po raz pierwszy na żywo zobaczyć wyjątkowy koncert w wykonaniu Celtic Woman! Wszystkie osoby, które nie są jeszcze zdecydowane, czy wybrać się na to wydarzenie, mają szansę już w piątek zobaczyć w telewizji koncert irlandzkiej grupy!

5 lipca o godzinie 21:20 na antenie TV Silesia zostanie wyemitowana pierwsza część występu "Celtic Woman - Ancient Land” natomiast, tydzień później, o tej samej godzinie zobaczymy drugą odsłonę tego koncertu.

Zobacz wideo:

"Ancient Land”, to tytuł ostatniego albumu grupy jak i nazwa obecnej trasy koncertowej. Wydawnictwo zawiera 18 nowych utworów, w tym oryginalne kompozycje, takie jak: "Garden Of Eden”, "Be Still” , instrumentalne "Love & Honor”. Na płycie usłyszymy również irlandzkie piosenki tradycyjne, w tym: "Sive”, "Mna Na hEireann”, "Moorlough Shore” oraz kilka wersji współczesnych utworów, takich jak "Long Journey Home”, "Going Home” lub "Homeland”.

d2awk5k

Koncert "Ancient Land” został sfilmowany na tle historycznego zamku Johnstown w hrabstwie Wexford w Irlandii gwarantując oglądającemu nie tylko muzyczną poezję, ale też bajeczną oprawę i klimatyczne widoki. Właśnie ten materiał będzie można obejrzeć w TV Silesia.

- Koncert, który będziemy mogli obejrzeć dzięki uprzejmości TV Silesia, został zrealizowany w wyjątkowej scenerii. Miejsce, widoki zapierają dech w piersiach, a anielski głos Celtic Woman przenosi nas do niezwykłej krainy. Koncert można polecić każdej osobie, która nie tylko tęskni za zieloną wyspą, ale lubi po prostu piękną muzykę - komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

Celtic Woman wystąpi w Polsce dwukrotnie tego roku. Pierwszy koncert odbędzie się 4 listopada w Sali Ziemi Poznań Congress Center. Drugi - 6 listopada w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Bilety do nabycia poprzez stronę www.prestigemjm.com.

Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.

d2awk5k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2awk5k