Trwa ładowanie...
d79hr9m

Celtic Woman w polskiej telewizji. Wyjątkowy koncert zostanie wyemitowany 5 lipca

koncert zespołu Celtic Women zostanie wyemitowany już 5 lipca o godzinie 21:20 w TV Silesia. Tydzień później wyemitowana zostanie druga część koncertu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Te cztery urokliwe artystki wkrótce odwiedzą Polskę
Te cztery urokliwe artystki wkrótce odwiedzą Polskę (Materiały prasowe)
d79hr9m

Celtic Woman po raz pierwszy wystąpi w Polsce w ramach wyjątkowej trasy koncertowej "Ancient Land”. Grupę będzie można zobaczyć na żywo podczas dwóch koncertów w Poznaniu i Zabrzu. Wcześniej, już 5 lipca o godzinie 21:20, każdy widz TV Silesia będzie mógł doświadczyć magii irlandzkich dźwięków! Tydzień później wyemitowana zostanie druga część koncertu.

Cztery przepiękne kobiety - Mairéad Carlin, Éabha McMahon, Megan Walsh oraz Tara McNeill zaczarują już w listopadzie Salę Ziemi Poznań Congress Center oraz Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu! Miłośnicy muzyki celtyckiej będą mogli po raz pierwszy na żywo zobaczyć wyjątkowy koncert w wykonaniu Celtic Woman! Wszystkie osoby, które nie są jeszcze zdecydowane, czy wybrać się na to wydarzenie, mają szansę już w piątek zobaczyć w telewizji koncert irlandzkiej grupy!

Zobacz też: Łzy wzruszenia podczas koncertów Celtic Woman!

d79hr9m

5 lipca o godzinie 21:20 na antenie TV Silesia zostanie wyemitowana pierwsza część występu "Celtic Woman - Ancient Land” natomiast, tydzień później, o tej samej godzinie zobaczymy drugą odsłonę tego koncertu.

Zobacz wideo:

"Ancient Land”, to tytuł ostatniego albumu grupy jak i nazwa obecnej trasy koncertowej. Wydawnictwo zawiera 18 nowych utworów, w tym oryginalne kompozycje, takie jak: "Garden Of Eden”, "Be Still” , instrumentalne "Love & Honor”. Na płycie usłyszymy również irlandzkie piosenki tradycyjne, w tym: "Sive”, "Mna Na hEireann”, "Moorlough Shore” oraz kilka wersji współczesnych utworów, takich jak "Long Journey Home”, "Going Home” lub "Homeland”.

d79hr9m

Koncert "Ancient Land” został sfilmowany na tle historycznego zamku Johnstown w hrabstwie Wexford w Irlandii gwarantując oglądającemu nie tylko muzyczną poezję, ale też bajeczną oprawę i klimatyczne widoki. Właśnie ten materiał będzie można obejrzeć w TV Silesia.

- Koncert, który będziemy mogli obejrzeć dzięki uprzejmości TV Silesia, został zrealizowany w wyjątkowej scenerii. Miejsce, widoki zapierają dech w piersiach, a anielski głos Celtic Woman przenosi nas do niezwykłej krainy. Koncert można polecić każdej osobie, która nie tylko tęskni za zieloną wyspą, ale lubi po prostu piękną muzykę - komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

Celtic Woman wystąpi w Polsce dwukrotnie tego roku. Pierwszy koncert odbędzie się 4 listopada w Sali Ziemi Poznań Congress Center. Drugi - 6 listopada w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Bilety do nabycia poprzez stronę www.prestigemjm.com.

Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.

d79hr9m

Podziel się opinią

Share

d79hr9m

d79hr9m