Trwa ładowanie...
d13um0c

Celtic Woman zaśpiewa dla polskich fanów!

Już tylko kilkanaście dzieli miłośników Zielonej Wyspy od pierwszego koncertu irlandzkiej grupy w Polsce! Okazuje się, że nie tylko fani irlandzkich brzmień wyczekują wizyty dziewcząt, ale i one same odliczają dni do tego spotkania!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Czwórka pięknych kobiet już wkrótce odwiedzi Polskę
Czwórka pięknych kobiet już wkrótce odwiedzi Polskę (Materiały prasowe)
d13um0c

Z początkiem listopada, Celtic Woman zaśpiewa w Polsce po raz pierwszy. Koncerty odbędą się w Poznaniu i Zabrzu.

Celtic Woman, czyli Mairéad Carlin, Éabha McMahon, Megan Walsh oraz Tara McNeill właśnie rozpoczęły trasę koncertową po Europie! Irlandzka grupa ma już za sobą niezwykle długą podróż po Stanach Zjednoczonych i z radością powitała występy na Starym Kontynencie. Pierwszym punktem na ich muzycznej mapie był Amsterdam, W kolejnych dniach odwiedziły Antwerpię, Paryż i Essen. Wszystkie europejskie koncerty spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem fanów.

d13um0c

Niecałe dwa tygodnie dzielą polskich miłośników Celtic Woman od pierwszego występu zespołu w naszym kraju. Grupa zaprezentuje się w ramach promocji najnowszego albumu - "Ancient Land”. Koncertowi utrzymanemu w irlandzkich tonacjach towarzyszyć będzie spektakularna oprawa muzyczna i wizualna.

Celtic Woman będzie można zobaczyć na żywo podczas dwóch koncertów: 4 listopada w Sali Ziemi Poznań Congress Center oraz 6 listopada w Domu Muzyki i Tańca Zabrze. Bilety na: www.prestigemjm.com

Zobacz też: Celtic Woman: Pozdrowienia z Irlandii!

Podziel się opinią

Share

d13um0c

d13um0c
d13um0c