Trwa ładowanie...
d1mpa33
News

Cher ma 73 lata. Nadal występuje w skąpych strojach

Żywiołem gwiazd jest scena. I choć niektórzy celebryci po latach występów z chęcią przechodzą na zasłużoną emeryturę, inni nadal dają z siebie wszystko. Cher ma to szczęście, że nie tylko świetnie wygląda, a głos nadal ma mocny, ale, przede wszystkim, jest aktywna i zdrowa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cher nie idzie na emeryturę
Cher nie idzie na emeryturę (Forum)
d1mpa33

Wystarczy spojrzeć na najnowsze zdjęcia piosenkarki, aby stwierdzić, że Cher się nie starzeje! Gwiazda właśnie jest w trasie "Here We Go Again" - wystąpiła na Florydzie, a to tylko jeden z wielu przystanków. Po scenie paradowała w bogato zdobionym body i kabaretkach. 73 lata? Niemożliwe!

Pół wieku na scenie

Cher Forum
Cher

Cher śpiewa, tańczy i wygląda obłędnie. Wciąż jest szczuplutka, jak za swoich najlepszych czasów, nadal chwali się zgrabnymi nogami. Kobiety w jej wieku często ukrywają niedoskonałości - ona ich nie ma? Dużo młodsze wokalistki mogłyby czuć się w podobnym stroju niekomfortowo. Tymczasem Cher po prostu daje show. I tak od 50 lat.

d1mpa33

Zerknijcie też na jej twarz - gdzie są zmarszczki?

Jak Beyonce

Cher Forum
Cher

Cher jest niemal dwukrotnie starsza od amerykańskiej wokalistki, która potrafi rozgrzać publiczność do czerwoności, również lubi efekty specjalne podczas koncertów i, podobnie jak koleżanki, nosi błyszczące body. Panie łączy ogromny talent i podejście do show-biznesu - chcą z niego wycisnąć jak najwięcej.

d1mpa33

Zawsze szokowała

Cher East News
Cher

Ciemnowłosa piękność miała tylko 19 lat, gdy została okrzyknięta gwiazdą. W latach 60. występowała w duecie z Sonnym. Później przyszedł czas na karierę w telewizji, na Broadwayu i w Hollywood. Cher była i nadal jest lubianą, nagradzaną aktorką (Oscar!), jednak zawsze to muzyka była dla niej najważniejsza. W ciągu 50 lat wokalistka kilka razy żegnała się ze sceną, ale w końcu i tak na nią wracała.

d1mpa33

Na co dzień

Cher East News
Cher

Gwiazda nagrała prawie 30 albumów, zagrała w niemal 20 filmach. Rok temu Cher powiedziała, że trasa "Here We Go Again" będzie jej ostatnią światową (odbywa się bowiem po USA i Europie). W 2018 roku ruszyła w tournee, nagrała płytę i zagrała w kontynuacji filmu "Mamma Mia".

To nie wygląda jak codzienność kobiety w wieku emerytalnym, prawda?

d1mpa33

Znacie hity nagrane przez Cher? Przy jej piosenkach prawdopodobnie za młodu bawiły się wasze babcie!

d1mpa33

Podziel się opinią

Share

d1mpa33

d1mpa33