Trwa ładowanie...
andrzej sankowski
30-03-2015 13:37

Chirurg plastyczny będzie walczył z Ewą Minge

Chirurg plastyczny będzie walczył z Ewą Minge
d1a7kdw
d1a7kdw

Nadal nie cichną echa pamiętnego odcinka programu "Na językach", w którym doktor Andrzej Sankowski na podstawie zdjęć oceniał, co znane osoby poprawiły w swoim wyglądzie. Chirurg plastyczny twierdził między innymi, że Ewa Minge miała liczne operacje twarzy. Projektantka skierowała sprawę do sądu i wygrała.

To jednak nie koniec wojny. Sankowski nie zgadza się z wyrokiem i zamierza walczyć o swoje dobre imię.

Dostałem uzasadnienie tego kuriozalnego wyroku i nie czuję się przekonany. Jestem profesjonalistą. Oceniłem wizerunek kobiety, a nie ją samą. Będę walczył już nie tylko z Ewą Minge, ale także o mój autorytet, którym się cieszę i którego nie pozwolę podważać - powiedział "Twojemu Imperium" lekarz.

Projektantka wydaje się tym nie przejmować.

d1a7kdw

Nie widziałam jeszcze sprawy, w której przegrany nie chciałby udowodnić, że jednak ma rację. Ja spokojnie czekam na uprawomocnienie się wyroku - wyznała.

(fot. AKPA)

d1a7kdw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d1a7kdw