Trwa ładowanie...
dikvo5i

Chloe Grace Moretz oskarżyła stalkera. Otrzymał cztery zarzuty

Chloe Grace Moretz ostatnio nie może nacieszyć się prywatnością z powodu prześladującego ją stalkera. Mężczyzna usłyszał aż cztery zarzuty za wtargnięcie na prywatną posesję aktorki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Chloe Grace Moretz oskarżyła stalkera. Otrzymał cztery zarzuty
Chloe Grace Moretz oskarżyła stalkera. Otrzymał cztery zarzuty (East News)
dikvo5i

Stalker prześladujący Chloe Grace Moretz oskarżony

Chloe Grace Moretz jako utalentowana i młoda aktorka cieszy się ogromnym zainteresowaniem fanów. Jednak jeden z nich wydaje się mieć niezdrową obsesję na jej punkcie. W nocy z 30 czerwca na 1 lipca 18-letni Justin Alexander Behr został dwukrotnie aresztowany w ciągu 24 godzin, gdy wtargnął się na teren posiadłości aktorki. Mężczyzna przeskoczył przez główną bramę i zapukał do drzwi z nadzieją, że uda mu się przywitać ze znaną gwiazdą.

Jak się okazało, 18-latek postanowił odwiedzić aktorkę ponownie, zaledwie 3 godz. po wyjściu z aresztu. Skutkowało to kolejnym aresztowaniem za prześladowanie.

Według informacji uzyskanych przez serwis The Blast, rodzina Chloe Grace Moretz stara się jej zapewnić ochronę przed potencjalnym, trzecim nadejściem stalkera. Brat aktorki Brandon chce, żeby Behr otrzymał przynajmniej tymczasowy zakaz sądowy o zbliżanie się do Moretz.

dikvo5i

Podziel się opinią

Share

dikvo5i

dikvo5i