Trwa ładowanie...

Chrzciny Archiego. Mamy pierwsze oficjalne zdjęcia [FOTO]

Na oficjalnym Instagramie brytyjskich royalsów pojawiły się zdjęcia z chrzcin Archiego Harrisona Mountbatten-Windsora.

Chrzciny Archiego. Mamy pierwsze oficjalne zdjęcia [FOTO]Źródło: Instagram.com
d2b0zld
d2b0zld

W oczekiwaniu na jakiekolwiek zdjęcia z chrzcin synka Meghan i Harry'ego fani rodziny królewskiej od rana przebierali nogami. Nic dziwnego, bo wiele zapowiadało, że nieprędko je zobaczą. Jeśli w ogóle.

ZOBACZ TEŻ: Przeciągnęli strunę. Brytyjczycy są wściekli

Powodem były ostre restrykcje związane z ceremonią, na którą zabroniono wnoszenia aparatów i telefonów. Ba, garstce gości zabroniono też zdradzania personaliów rodziców chrzestnych.

Na szczęście specjaliści od wizerunku royalsów czuwają. I dzięki temu niedługo po ceremonii na oficjalny Instagram Meghan i Harry'ego trafiły dwa zdjęcia (aby zobaczyć drugie, kliknijcie strzałkę w prawo).

Na pierwszym widzimy Meghan i Harry'ego z synkiem. Towarzyszą im książę Karol i księżna Kamila, książę William i księżna Kate, mama Meghan, Lady Jane Fellowes oraz Lady Sarah McCorquodale, czyli siostry księżnej Diany.

d2b0zld

Na drugim widnieją szczęśliwi Meghan i Harry czule trzymający synka.

Rzecznik pałacu Buckingham powiedział:

- Książę i księżna Sussex są przeszczęśliwi mogą podzielić się swoją radością z tego dnia. Chcieliby też podziękować ludziom z całego świata za płynące wsparcie.

Do tej pory chrzciny w rodzinie królewskiej były okazją do zapraszania gości z całego świata, członków innych rodów królewskich.

Tym razem było zwyczajnie. Młodzi rodzice pragną bowiem wychować swoje dziecko w sposób najbardziej zbliżony do "normalnego", czyli z daleka od królewskich zwyczajów.

Ale jedno się nie zmieniło. Archie został podany do chrztu w wyjątkowym ubranku. Wystąpił w replice sukienki, którą nosił jego tata ponad 30 lat wcześniej.

d2b0zld
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2b0zld