Trwa ładowanie...

Chylińska nie chce pracować z Kwiatkowskim. Dał się jej we znaki

Wokalistka grała ostatnio koncert wraz z młodym gwiazdorem i nie wspomina tego dobrze. Przez Kwiatkowskiego cały występ został opóźniony.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Chylińska nie chce pracować z Kwiatkowskim. Dał się jej we znakiŹródło: East News
dxbfda0
dxbfda0

Chylińska i Kwiatkowski mieli okazję się poznać z racji wspólnego koncertu w Siemianowicach Śląskich. Organizatorzy zaplanowali, że jako pierwszy na scenie pojawi się Dawid, a po nim wystąpi Agnieszka. Niestety piosenkarka musiała uzbroić się w cierpliwość, bo gwiazdor spóźnił się aż godzinę. Gdy w końcu zjawił się na miejscu, zamiast zabrać się do roboty, zaczął wybrzydzać. Był zły, że nie zostały spełnione jego zachcianki.

– Zrobił natychmiast aferę, że brakuje w jego garderobie awokado, siemienia lnianego i miski dla jego psa. Nie chciał wyjść na scenę, przez co opóźniał także koncert Agnieszki – donosi źródło. Faktu.

Chylińska nie przywykła do takiego zachowania. Jest profesjonalistką i oczekuje od innych tego samego. Kazała Kwiatkowskiemu skrócić swój występ, by nie wyjść na scenę zbyt późno. To ona była gwiazdą wieczoru, a Dawid popsuł jej szyki.

dxbfda0

– Ona potrafi przyjechać na miejsce koncertu wcześniej i poczekać. A jemu brakuje pokory i szacunku do pracy innych - dodał informator tabloidu.

Ponoć poirytowana Chylińska oznajmiła swojemu managerowi, że nie zamierza więcej współpracować z Kwiatkowskim. Myślicie, że Dawid powinien przeprosić piosenkarkę?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dxbfda0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxbfda0