Trwa ładowanie...

Cielecka i Chyra na wspólnym zdjęciu u Stuhra. Fani: "Same orły!"

Maciej Stuhr bawił znów jako prowadzący dowcipnymi komentarzami, wzruszył, gdy wygłaszał laudację dla ojca. Sporo emocji wywołał też w sieci, a uwagę internautów szczególnie przykuło selfie z afterparty, które opublikował na Instagramie.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Cielecka i Chyra na wspólnym zdjęciu u Stuhra. Fani: "Same orły!"Źródło: Instagram.com
d613cu1
d613cu1

Na zdjęciu pozuje z żoną, Mają Ostaszewską oraz Magdaleną Cielecką i Andrzejem Chyrą i to właśnie ostatnia dwójka przykuła uwagę internautów. "Widzę wspaniały duet z wielu filmów - Cielecka i Chyra", "Same Orły!", "Wspaniały duet. Same perełki na jednej fotografii" - pisali podekscytowani.

Warto dodać, że Magdalena Cielecka i Andrzej Chyra byli swego czasu jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Ich burzliwy związek nie przetrwał, choć nieraz dawali sobie kolejne szanse. Mimo to wciąż mają ze sobą kontakt. Oboje także są aktorami Teatru Nowego. Wspólne selfie więc nie dziwi. Tym bardziej, że podobne robili sobie stosunkowo niedawno. Grupa aktorów z Maciejem Stuhrem na czele zrobili sobie w lipcu zdjęcie podczas protestu pod Sejmem. Widać, że grupę utalentowanych aktorów łączy nie tylko pasja, ale też wspólne idee i po prostu przyjaźń.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d613cu1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d613cu1