Trwa ładowanie...
d42e86g

Cielecka kontrowersyjnie o #MeToo. "Jeśli chciałam w tych pokojach zostawać, zostawałam"

Magdalena Cielecka opowiedziała, że wielokrotnie dostawała propozycje ról za seks. Co więcej, nie wszystkie odrzuciła...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magdalena Cielecka dokonała szczerego wyznania
Magdalena Cielecka dokonała szczerego wyznania (ONS.pl)
d42e86g

Po wybuchu afery Harveya Weinsteina, którego kilkadziesiąt kobiet oskarżyło o molestowanie seksualne i gwałty, rozpoczęła się wielka dyskusja na temat przemocy seksualnej. Pokłosiem skandalu była internetowa akcja #MeToo. Dzięki niej wiele kobiet na całym świecie nabrało odwagi i zdecydowało się opowiedzieć o traumatycznych doświadczeniach. Sprawę komentowano też w polskich mediach, lecz żadna z rodzimych pierwszoligowych aktorek nie skarżyła się na podobne doświadczenia. Teraz głos zabrała Magdalena Cielecka, która znana jest z poglądów feministycznych. O dziwo aktorka wyraziła bardzo niepopularne stanowisko w kwestii zgłaszania molestowania po wielu latach.

- Teraz dużo mówi się o przemocy wobec aktorek, przypadkach molestowania. Dziwi mnie trochę i wzbudza moje podejrzenia, gdy aktorka po 20 latach przypomina sobie, że producent położył jej rękę na kolanie, że ktoś proponował jej, żeby wpadła do niego do pokoju hotelowego - stwierdziła w wywiadzie dla "Twojego Stylu". Mnie także składano takie propozycje. I jeśli chciałam w tych pokojach zostawać, zostawałam. A jeśli nie - wychodziłam. Byłam dorosła. Biorę za to odpowiedzialność - dodała.

d42e86g

Między słowami Cielecka przyznała się do tego, że korzystała z seksualnych propozycji reżyserów. Myślicie, że ta wypowiedź jej zaszkodzi? Czy może warto docenić ją za szczerość?

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d42e86g

Podziel się opinią

Share

d42e86g

d42e86g