Trwa ładowanie...
claudia schiffer

Claudia Schiffer rozebrała się dla "Vogue'a". "Jestem dumna ze swojego wieku"

Claudia Schiffer pod koniec sierpnia będzie obchodzić 49. urodziny. I trudno uwierzyć, patrząc na jej okładkową sesję dla "Vogue Italy". Niemiecka modelka zdecydowała się na odważne zdjęcia w samych szpilkach.

Share
Claudia Schiffer rozebrała się dla "Vogue'a". "Jestem dumna ze swojego wieku"
Źródło: Getty Images
d2wen46

Claudia Schiffer pokazała na Instagramie dwie wersje okładki sierpniowego "Vogue Italy". Na jednej pozuje w samych szpilkach i marynarce. Na drugiej poszła jeszcze dalej, zasłaniając się parą butów od Yves Saint Lauren i czarną kopertówką. Gwiazda podziękowała za współpracę z magazynem i podkreśliła, że była to dla niej wyjątkowa sesja. Ponieważ dokładnie 25 lat temu Schiffer po raz pierwszy pojawiła się na okładce włoskiego "Vogue'a".

Przypomnijmy, że Schiffer zaistniała w świecie mody, kiedy miała zaledwie 17 lat. Zjawiskowa blondynka podpisała pierwszy kontrakt i wyjechała do Paryża. A przez następne dwa lata jej twarz ozdobiła kilkaset okładek prestiżowych magazynów. Dzięki temu trafiła nawet do Księgi Rekordów Guinnessa.

- Wiek powinien być celebrowany i czczony. Czuję się na 48 lat i jestem z tego dumna – mówiła Schiffer, która cały czas spełnia się jako modelka i matka trójki dzieci: 16-letniego Caspara, 14-letnią Clementine i 9-letnią Cosimę.

Ich ojcem jest reżyser i producent Matthew Vaughn, za którego Schiffer wyszła w 2002 r.

d2wen46

Podziel się opinią

Share
d2wen46
d2wen46