Trwa ładowanie...
daae8uh
News

Cleo jest zakochana."Straciła dla niego głowę"

Piosenkarka jest wyjątkowo zapracowana, ale mimo to znajduje czas na życie prywatne. Jej serce niedawno zdobył tajemniczy przystojny brunet.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Cleo ma nowego ukochanego
Cleo ma nowego ukochanego (Instagram.com)
daae8uh

Cleo jest jedną z najbardziej zapracowanych gwiazd. Od czasu kiedy wraz z Donatanem nagrała hitową piosenkę "My Słowianie" nie zwalnia tempa. Nieustannie koncertuje, a w międzyczasie wypuszcza kolejne hity i nagrywa teledyski. Jeden z jej ostatnich singli "Łowcy gwiazd" został odtworzony na YouTube ponad 40 milionów razy, co świadczy o tym, że Cleo ma ogromną rzeszę fanów i dryg do tworzenia wpadających w ucho przebojów. Mimo natłoku obowiązków gwiazda znalazła czas na to... by się zakochać.

- Całkowicie straciła dla niego głowę. Przez jej napięty grafik widują się dość rzadko, ale Cleo chce trochę zwolnić tempo pracy – wyjawia informator Faktu.

Co ciekawe jej wybranek w ogóle nie jest związany z branżą rozrywkową. Dzięki temu wokalistka w jego towarzystwie zupełnie odcina się od medialnego światka i może być po prostu sobą.

- Spotyka się ze starszym brunetem, który jest całkowicie spoza show-biznesu. Zajmuje się architekturą krajobrazu i w ogóle nie zna świata celebrytów i gwiazd, co Cleo jest bardzo na rękę - dodaje źródło tabloidu.

daae8uh

Miejmy nadzieję, że wokalistka znajdzie niebawem więcej czasu, by poświęcić go partnerowi. W końcu kariera jest ważna, ale o tak wyjątkową relację należy dbać.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

daae8uh

Podziel się opinią

Share
daae8uh
daae8uh