Trwa ładowanie...
cleo
Michał Dziedzic
21-06-2018 11:23

Cleo jest zakochana."Straciła dla niego głowę"

Piosenkarka jest wyjątkowo zapracowana, ale mimo to znajduje czas na życie prywatne. Jej serce niedawno zdobył tajemniczy przystojny brunet.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Cleo jest zakochana."Straciła dla niego głowę"Źródło: Instagram.com
drp6j50

Cleo jest jedną z najbardziej zapracowanych gwiazd. Od czasu kiedy wraz z Donatanem nagrała hitową piosenkę "My Słowianie" nie zwalnia tempa. Nieustannie koncertuje, a w międzyczasie wypuszcza kolejne hity i nagrywa teledyski. Jeden z jej ostatnich singli "Łowcy gwiazd" został odtworzony na YouTube ponad 40 milionów razy, co świadczy o tym, że Cleo ma ogromną rzeszę fanów i dryg do tworzenia wpadających w ucho przebojów. Mimo natłoku obowiązków gwiazda znalazła czas na to... by się zakochać.

- Całkowicie straciła dla niego głowę. Przez jej napięty grafik widują się dość rzadko, ale Cleo chce trochę zwolnić tempo pracy – wyjawia informator Faktu.

drp6j50

Co ciekawe jej wybranek w ogóle nie jest związany z branżą rozrywkową. Dzięki temu wokalistka w jego towarzystwie zupełnie odcina się od medialnego światka i może być po prostu sobą.

- Spotyka się ze starszym brunetem, który jest całkowicie spoza show-biznesu. Zajmuje się architekturą krajobrazu i w ogóle nie zna świata celebrytów i gwiazd, co Cleo jest bardzo na rękę - dodaje źródło tabloidu.

Miejmy nadzieję, że wokalistka znajdzie niebawem więcej czasu, by poświęcić go partnerowi. W końcu kariera jest ważna, ale o tak wyjątkową relację należy dbać.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

drp6j50
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
drp6j50