Trwa ładowanie...

Cleo skomentowała skandaliczne zachowanie Donatana. Lepiej byłoby, gdyby milczała

Zasłynęła dzięki znanemu producentowi i nie jest tajemnicą, że wiele mu zawdzięcza. Jej reakcja na ostatnie wydarzenie z Opola jest skandaliczna.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Cleo skomentowała skandaliczne zachowanie Donatana. Lepiej byłoby, gdyby milczałaŹródło: Instagram.com
d4b4h5v
d4b4h5v

Od kilku dni w mediach nie milknie temat sytuacji, która miała miejsce podczas trzeciego dnia festiwalu w Opolu. Znany producent muzyczny, Donatan, pozując na ściance z Edytą Górniak, złapał ją za pupę. Diwa zareagowała bardzo stanowczo i spontanicznie - spoliczkowała kolegę przy fotoreporterach. Wszystko zostało uwiecznione na nagraniu wideo. Wiele znanych kobiet, w tym Karolina Korwin Piotrowska, stanęły murem za Górniak.

Problem molestowania i przedmiotowego traktowania kobiet przestaje być tematem tabu. Kobiety mają coraz większą świadomość tego, aby mówić o tym, co im się nie podoba i jasno wyznaczać granice. Edyta Górniak jest kobietą, która nie dała przyzwolenia na to, aby obcy mężczyzna łapał ją za pupę. Wielu może pomyśleć - "Ale przecież on ją tylko musnął" albo "To nazywacie macaniem?". Niechciany gest, dotykanie miejsc intymnych lub dwuznaczne, sprośne wypowiedzi mogą wywołać dyskomfort i powinnyśmy o tym mówić głośno. Tak jak Edyta Górniak.

Tymczasem Cleo żyje w swoim świecie. Wokalistka, która zaistniała w polskim show-biznesie dzięki Donatanowi, także zabrała głos w sprawie ostatniej sytuacji. Szczerze? Wolałabym, żeby zamilkła niż miała pisać takie głupoty. Otóż, jeden z fanów piosenkarki zapytał ją pod postem na Facebooku o to, co sądzi na temat filmiku z udziałem Donatana i Górniak, filmiku, który pokazuje wydarzenie z festiwalu w Opolu. Odpowiedź wprawiła mnie w osłupienie.

ZOBACZ TAKŻE: Edyta Górniak podjęła poważną decyzję. Ubezpieczyła swój głos

facebook.com
Źródło: facebook.com

- Donatan ma ekstrawaganckie poczucie humoru i styl bycia. Do tego wydaje mi się, że to było ustawione. Tak przynajmniej to wygląda.

Nawet jeśli Edyta Górniak i Donatan zrobili tzw. ustawkę, to właśnie po to, aby uświadomić ludzi, jak ważnym problemem w naszym społeczeństwie jest przedmiotowe traktowanie kobiet. Śmiem jednak wątpić w to, że wokalistka i producent zaaranżowali sytuację, o czym może świadczyć oświadczenie wydane przez Górniak.

d4b4h5v

- Życzliwa rada na przyszłość Don. Nie od artysty, nie od koleżanki. Od kobiety. Nawet gdybyś miał samczą niekontrolowaną potrzebę pogłaskać po pośladkach ukochaną kobietę w miejscu mocno publicznym - zawsze będzie to niestosowne. Dodatkowo moja postawa w Naszej znajomości nigdy nie dała Ci powodu poczuć w ułamku sekundy, że jestem zainteresowana Tobą jako facetem. Tym bardziej nie dała Ci pretekstu potraktować mnie tak przedmiotowo.
Nie specjalnie czekałam na słowo Przepraszam - bo w tym wypadku nie miałoby swojej mocy sprawczej, ale zastanawiać się już ponad 70 h czy powinieneś... Seriously...? [pisownia oryginalna] - napisała diwa.

Czy obłapianie kogokolwiek w miejscu publicznym bez jego zgody, to ekstrawaganckie poczucie humoru? A może po prostu taki styl bycia?

Wszyscy wiemy, że dzięki producentowi Cleo robi zawrotną karierę, zarabia pieniądze i wiele mu zawdzięcza. Jednak jako kobieta powinna zastanowić się dwa razy zanim napisze coś na ten temat. Nigdy w życiu nie można tłumaczyć tego typu zachowań "stylem bycia" czy poczuciem humoru. To zbagatelizowanie problemu, który i tak przez miliony osób jest lekceważony.

Piosenkarka jest przykładem dla wielu młodych dziewczyn, dlatego takie słowa z jej ust są po prostu skandaliczne. Jeśli łączy ją zbyt duża zażyłość z Donatanem ze względów zawodowych, to radziłabym raczej nic nie mówić na ten temat niż wypisywać takie bzdury.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4b4h5v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4b4h5v