Trwa ładowanie...
d3606lv

Cleo zgarnia fortunę za każdy koncert. Ale nie wie, ile zarabia

Cleo sporo koncertuje. Za każdy występ dostaje godziwe wynagrodzenie, które liczy się w dzieciątkach tysięcy złotych. Dzięki temu gwiazda, jak sama przyznaje, ma na życie i spełnianie marzeń - buduje własne studio nagrań.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cleo sporo zarabia, ale nie wydaje pieniędzy "na bzdury"
Cleo sporo zarabia, ale nie wydaje pieniędzy "na bzdury" (ONS.pl)
d3606lv

Cleo od kilku lat jest na topie. Piosenkarka lansuje kolejne hity, daje koncerty, występuje na zamkniętych imprezach. Ponieważ jest popularna, za swoje show zgarnia pokaźne sumy. Mówi się, że jednorazowo nawet około 25 tys. zł. Jest też bardzo pracowita. W każdym miesiącu fani mogą usłyszeć ją na kilkunastu imprezach - w maju da 11 koncertów. Łatwo policzyć, jak duża kwota może zasilić jej konto. Ostatnio dziennikarz "Faktu" zapytał więc 35-latkę o zarobki i stosunek do pieniędzy. Odpowiedź gwiazdy wielu osobom mogła wydać się zaskakująca.

Cleo na wyborach Miss Warszawy.

- Pieniądze to efekt uboczny. Jestem osobą, która lubi inwestować. Nie wydaję na bzdury. Nie byłabym w stanie wydać na torebkę 15-30 tys. zł. Na co dzień chodzę w workiem sportowym - szczerze wyznała Cleo.

d3606lv

Piosenkarka na scenie zawsze wygląda świetnie - często szokuje strojem, makijażem czy fryzurą, ale na co dzień nie zależy jej na designerskich dodatkach. Wybory Cleo są znacznie bardziej dojrzałe, a torebka czy buty od projektanta nie znajdują się na szczycie jej listy marzeń.

Czy Cle wie, ile zarabia?

- Nie wiem, nie mam pojęcia. Nie skupiam się na tym. Skupiam się na spełnianiu marzeń - dodała.

Wygląda na to, że gwiazda ma ludzi od tego, by zajmowali się kwestiami finansowymi - jej zależy na śpiewaniu. 24 maja premierę będzie miał kolejny klip Cleo. Tym razem do piosenki "Za krokiem krok". Będzie hit na lato?

d3606lv

Podziel się opinią

Share

d3606lv

d3606lv