ycipk-4ncpmd

Romantyczne uniesienia to przeszłość. Cleo znów jest singielką

Jeszcze w wakacje kolorowa prasa donosiła o tym, że Cleo jest szczęśliwie zakochana. Jak się jednak okazuje, związek piosenkarki to już przeszłość.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Romantyczne uniesienia to przeszłość. Cleo znów jest singielką
(Instagram.com)
ycipk-4ncpmd

Jak wynikało z informacji prasy, jej wybranek nie był związany z branżą rozrywkową. Dzięki niemu piosenkarka mogła oderwać się od zgiełku show-biznesu i pozwolić na chwilę wytchnienia. Mówiono o tym, że dla ukochanego straciła głowę. – Moje serce jest zajęte. Myślę, że to ten jedyny – wyznała latem na łamach "Faktu".

Jednak jak informuje teraz tabloid, związek wokalistki nie przetrwał i Cleo znów jest "do wzięcia". Napięty grafik i nawał obowiązków skutecznie utrudnił utrzymanie równowagi pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym.

ycipk-4ncpmd

– Asia miała tylko kilka dni wolnych w zeszłym roku i kompletnie na nic nie miała czasu. A związek trzeba pielęgnować i poświęcić mu trochę uwagi. W tym roku będzie podobnie i nie zanosi się na to, by miała więcej czasu dla siebie i bliskich. Postanowiła więc rozstać się z chłopakiem – powiedziała "Faktowi" znajoma wokalistki.

Teraz podobno artystka chce skupić się na pracy. Zwłaszcza, że miniony rok był dla niej bardzo dobry. Nie mogła narzekać na brak propozycji zawodowych i zainteresowanie mediów. Jej singiel "Łowcy gwiazd" tylko na You Tube osiągnął ponad 50 mln wyświetleń. Na razie nie zamierza angażować się w nowe związki. Teraz więc, skoro jest na fali, bardzo ważne są więc dla niej płyta i trasa koncertowa. - Nie chce powtórki z rozrywki – dodała informatorka tabloidu.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4ncpmd

ycipk-4ncpmd
ycipk-4ncpmd