Trwa ładowanie...
d16kdpb

Co się dzieje z Angeliną Jolie? "Prawie przestała jeść i jej waga drastycznie spadła"

Aktorka przez kilka miesięcy toczyła z Bradem Pittem wojnę w sądzie o opiekę nad szóstką ich dzieci. Teraz pojawiły się plotki, że gwiazda przypłaciła to zdrowiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

"Jolie znajduje się na skraju załamania" - pisze tabloid
"Jolie znajduje się na skraju załamania" - pisze tabloid (East News, Fot: Capital Pictures)
d16kdpb

Jolie w sądzie chciała wywalczyć samodzielną opiekę, ale się nie udało. Ta sprawa kosztowała ją jednak sporo nerwów. Informator magazynu "Star" powiedział, że nie jest z nią najlepiej:

- Prawie przestała jeść i jej waga drastycznie spadła. Jest emocjonalnym i fizycznym wrakiem – mówi źródło, dodając, że Jolie znajduje się na skraju załamania.

Jak podawał tabloid, dzieci Jolie i Piita mają już dość zachowania swojej matki i chcą jak najszybciej zamieszkać z ojcem. Jolie, która już wcześniej miała problemy z utrzymaniem wagi w stresujących momentach swojego życia, podobno zachowuje się jak anorektyczka.

Ale wszystko wskazuje na to, że relacje w rodzinie nie są aż tak napięte. Serwis Gossip Cop podkreśla, że Jolie często jest widywana w towarzystwie dzieci i wydaje się, że miło spędzają ze sobą czas – na zakupach czy spacerach.

   East News
(East News)

Z kolei "E! News" donosi, że Jolie nie zawiesiła broni w walce z Pittem o opiekę nad potomstwem. Wynajęła nowego prawnika.

d16kdpb

Przypomnijmy, że Angelina Jolie wniosła pozew o rozwód z Bradem Pittem pod koniec 2016 r., po 2 latach małżeństwa i 12 latach wspólnego życia. Od tamtego czasu pozostają w separacji i nic nie zwiastuje, aby w najbliższym czasie doszło do rozwodu.

W pozwie jako powód rozstania podawano różnice nie do pogodzenia. Mówiło się jednak, że Jolie miała zastrzeżenia dotyczące metod wychowawczych Brada Pitta.

Artyści są rodzicami szóstki dzieci w wieku od 10 do 16 lat. Jolie i Pitt związali się w 2004 r. po romansie na planie komedii "Pan i pani Smith". Pobrali się 10 lat później. Ich ostatni wspólny film "By the Sea", opowiadający o rozpadającym się małżeństwie, zadebiutował w 2015 r

ZOBACZ TAKŻE: Sensacyjny wywiad z Angeliną

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d16kdpb

Podziel się opinią

Share
d16kdpb
d16kdpb