Trwa ładowanie...

Co się dzieje z Angeliną Jolie? "Prawie przestała jeść i jej waga drastycznie spadła"

Aktorka przez kilka miesięcy toczyła z Bradem Pittem wojnę w sądzie o opiekę nad szóstką ich dzieci. Teraz pojawiły się plotki, że gwiazda przypłaciła to zdrowiem.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Co się dzieje z Angeliną Jolie? "Prawie przestała jeść i jej waga drastycznie spadła"Źródło: East News, fot: Capital Pictures
d30oryn
d30oryn

Jolie w sądzie chciała wywalczyć samodzielną opiekę, ale się nie udało. Ta sprawa kosztowała ją jednak sporo nerwów. Informator magazynu "Star" powiedział, że nie jest z nią najlepiej:

- Prawie przestała jeść i jej waga drastycznie spadła. Jest emocjonalnym i fizycznym wrakiem – mówi źródło, dodając, że Jolie znajduje się na skraju załamania.

Jak podawał tabloid, dzieci Jolie i Piita mają już dość zachowania swojej matki i chcą jak najszybciej zamieszkać z ojcem. Jolie, która już wcześniej miała problemy z utrzymaniem wagi w stresujących momentach swojego życia, podobno zachowuje się jak anorektyczka.

Ale wszystko wskazuje na to, że relacje w rodzinie nie są aż tak napięte. Serwis Gossip Cop podkreśla, że Jolie często jest widywana w towarzystwie dzieci i wydaje się, że miło spędzają ze sobą czas – na zakupach czy spacerach.

East News
Źródło: East News

Z kolei "E! News" donosi, że Jolie nie zawiesiła broni w walce z Pittem o opiekę nad potomstwem. Wynajęła nowego prawnika.

d30oryn

Przypomnijmy, że Angelina Jolie wniosła pozew o rozwód z Bradem Pittem pod koniec 2016 r., po 2 latach małżeństwa i 12 latach wspólnego życia. Od tamtego czasu pozostają w separacji i nic nie zwiastuje, aby w najbliższym czasie doszło do rozwodu.

W pozwie jako powód rozstania podawano różnice nie do pogodzenia. Mówiło się jednak, że Jolie miała zastrzeżenia dotyczące metod wychowawczych Brada Pitta.

Artyści są rodzicami szóstki dzieci w wieku od 10 do 16 lat. Jolie i Pitt związali się w 2004 r. po romansie na planie komedii "Pan i pani Smith". Pobrali się 10 lat później. Ich ostatni wspólny film "By the Sea", opowiadający o rozpadającym się małżeństwie, zadebiutował w 2015 r

ZOBACZ TAKŻE: Sensacyjny wywiad z Angeliną

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d30oryn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30oryn