Trwa ładowanie...
d4gw6k9

Conchita Wurst tańczy na Instagramie. Austriacka gwiazda zmieniła wizerunek

Cały świat usłyszał o Conchicie Wurst podczas Eurowizji, którą zresztą wygrała. Przez lata austriacka gwiazda przechodziła wiele metamorfoz. Dziś jest nie do poznania!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zaskakująca zmiana. Nikt się tego nie spodziewał
Zaskakująca zmiana. Nikt się tego nie spodziewał (East News, Fot: East News)
d4gw6k9

Kilkakrotnie pisaliśmy już o metamorfozie Conchity. Przypomnijmy, że austriacka gwiazda wygrała 59. Konkurs Piosenki Eurowizji w 2014 r. Cały świat usłyszał wówczas utwór "Rise Like a Phoenix".

ZOBACZ TAKŻE: Michał Szpak o byciu "polską Conchitą": "Nie jestem z nią powiązany!"

Conchita Wurst ma za sobą kilka metamorfoz. Przez chwilę miała blond włosy. Dziś Conchita Wurst jest kompletnie łysa. To nie lada zaskoczenie dla fanów, ponieważ do tej pory jej znakiem rozpoznawczym były właśnie bujna czupryna.

Conchita Wurst jest aktywna w mediach społecznościowych i tam systematycznie wrzuca filmiki oraz zdjęcia. Ostatnie z nowym wizerunkiem zaskoczyły fanów. Łysa głowa, czerwona sukienka i szpilki. Choć fryzura uległa zmianie, stylizacje wciąż pozostają mocno kobiece.

"Niezwykle, ale wyjątkowo dobrze" - komentują fani. Niestety, wraz z wielką karierą Conchity, musiała mierzyć z hejtem. Nie wszyscy byli w stanie zaakceptować sceniczny wizerunek.

d4gw6k9

Przypomnijmy, że Conchita Wurst to tak naprawdę drag queen z Austrii, którą jest Thomas Neuwirth.

Jak podoba wam się nowy wizerunek?

d4gw6k9

Podziel się opinią

Share
d4gw6k9
d4gw6k9