Trwa ładowanie...
d30ay6g

Córeczka Kasi Tusk w eleganckiej piżamce. Cena szokuje?

Blogerka opublikowała słodkie zdjęcie z Lilianną. Dziewczynka ma na sobie piękną piżamkę polskiej marki. Czy jej cena jest wygórowana?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Tusk
Katarzyna Tusk (ONS)
d30ay6g

Córka Donalda Tuska ma świetne wyczucie stylu, a jej blog lifestylowy o bardzo określonej eterycznej estetyce bije rekordy popularności. Od kiedy Katarzyna została mamą chętniedzieli się z fanami rodzinnymi zdjęciami. Na publikowanych w social mediach czy na blogu fotografiach nie brakuje również jej córeczki, choć dziewczynka zawsze ma zasłoniętą twarz.

Każdy kto śledzi internetową aktywność Kasi Tusk z pewnością zauważył, że Lilianna to mała elegantka. Jej stylizacje są nienaganne i świetnie dobrane do klimatu panującego na blogu mamy. Na ostatnim opublikowanym zdjęciu nie mogło być inaczej.

Zdjęcie przedstawia mamę z dzieckiem i wykadrowane jest tak, że nie widzimy twarzy przedstawianych postaci. Kasia i jej córka wylegują się w łóżku i czytają bajki. Lilianna ma na sobie śliczną, a jednocześnie skromną różową piżamę w stylu skandynawskim. Jak informuje blogerka stylizacja córeczki pochodzi od polskiego producenta i jest z rodzimego lnu. Fanki są zachwycone zdjęciem oraz piżamką dziewczynki, i nie szczędzą Tusk komplementów.

d30ay6g

Jak można przeczytać na stronie marki, taki komplet kosztuje 249 zł. Czy to dużo? Tym bardziej jeśli weźmiemy pod uwagę, że nie pochodzi z masowej produkcji? Oceńcie sami.

d30ay6g

Podziel się opinią

Share
d30ay6g
d30ay6g