Trwa ładowanie...

Córeczka Kasi Tusk w eleganckiej piżamce. Cena szokuje?

Blogerka opublikowała słodkie zdjęcie z Lilianną. Dziewczynka ma na sobie piękną piżamkę polskiej marki. Czy jej cena jest wygórowana?
Share
Katarzyna Tusk
Katarzyna TuskŹródło: ONS
d4kzayj

Córka Donalda Tuska ma świetne wyczucie stylu, a jej blog lifestylowy o bardzo określonej eterycznej estetyce bije rekordy popularności. Od kiedy Katarzyna została mamą chętniedzieli się z fanami rodzinnymi zdjęciami. Na publikowanych w social mediach czy na blogu fotografiach nie brakuje również jej córeczki, choć dziewczynka zawsze ma zasłoniętą twarz.

Każdy kto śledzi internetową aktywność Kasi Tusk z pewnością zauważył, że Lilianna to mała elegantka. Jej stylizacje są nienaganne i świetnie dobrane do klimatu panującego na blogu mamy. Na ostatnim opublikowanym zdjęciu nie mogło być inaczej.

Zdjęcie przedstawia mamę z dzieckiem i wykadrowane jest tak, że nie widzimy twarzy przedstawianych postaci. Kasia i jej córka wylegują się w łóżku i czytają bajki. Lilianna ma na sobie śliczną, a jednocześnie skromną różową piżamę w stylu skandynawskim. Jak informuje blogerka stylizacja córeczki pochodzi od polskiego producenta i jest z rodzimego lnu. Fanki są zachwycone zdjęciem oraz piżamką dziewczynki, i nie szczędzą Tusk komplementów.

d4kzayj

Jak można przeczytać na stronie marki, taki komplet kosztuje 249 zł. Czy to dużo? Tym bardziej jeśli weźmiemy pod uwagę, że nie pochodzi z masowej produkcji? Oceńcie sami.

d4kzayj

Podziel się opinią

Share
d4kzayj
d4kzayj