Trwa ładowanie...
dy9662c

Córka Ewy Sałackiej ma już prawie 26 lat. Podobieństwa nie da się ukryć

Matylda Kirstein to 26-letnia córka zmarłej przed laty Ewy Sałackiej. Kiedy jej mama odeszła, miała zaledwie 12 lat. Ostatni raz media pisały o niej, gdy była kilkuletnią dziewczynką.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Sałacka przez kilkanaście lat wychowywała córkę
Ewa Sałacka przez kilkanaście lat wychowywała córkę (Instagram.com)
dy9662c

Dziś Matylda Kirstein z powodzeniem zachowuje anonimowość, bo nosi nazwisko po ojcu, który z showbiznesem nie ma nic wspólnego. Dziewczyna okazjonalnie wrzuca zdjęcia na swój profil na Instagramie. Jakiś czas temu opublikowała wzruszające zdjęcie swoje i mamy. Aktorka trzyma w ramionach małą dziewczynkę, kilkuletnią wówczas Matyldę. Obserwujący użytkownicy zachwycają się jej urodą, a fani słynnej matki widzą w niej Ewę z czasów młodości.

Zobacz wideo:

Nie da się ukryć, że Matylda wyrosła na piękną 26-letnią kobietę. Najwyraźniej zdecydowała, że chce prowadzić życie z dala od blasków fleszy, bo większość czasu spędza w podróżach. Jej profil na Instagramie pełen jest zdjęć z europejskich krajów: Niemiec, Austrii, Rumunii i Włoch. Na większości z nich towarzyszy jej przystojny, młody mężczyzna.

dy9662c

Zobacz też: Ewa Sałacka dziś obchodziłaby 62. urodziny. Śmierć przyszła niespodziewanie

"Ale ślicznie wyszłaś. Podobna do mamy", "Dokładnie to samo chciałam powiedzieć. Cala Ewa!', komentowały jej fanki na Instagramie.

Przypomnijmy, że Ewa Sałacka zmarła w lipcu 2006 r. w karetce pogotowia doznając wstrząsu anafilaktycznego. Powodem tragedii było użądlenie osy. Aktorka miała wtedy 49 lat.

dy9662c

Podziel się opinią

Share

dy9662c

dy9662c