Trwa ładowanie...
d3scfww
News

Córka Hanny Lis skończyła 20 lat. "Jestem z niej ogromnie dumna"

Hanna Lis niejednokrotnie podkreśla, że ma wyjątkową więź ze swoimi córkami. Dziennikarka we wzruszających słowach napisała kilka słów o Julii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Hanna Lis
Hanna Lis (East News, Fot: Kamil PIKLIKIEWICZ)
d3scfww

Hanna Lis jest mamą dwóch córek. Anna i Julia są owocem jej związku z Jackiem Kozińskim.

Najstarsza z nich skończyła niedawno 20 lat. Dziennikarka w poruszających słowach na Instagramie zwróciła się do jubilatki.

d3scfww

- Moja Julka kończy dziś 20 lat! Nie, nie będę składać jej tu życzeń, to zostanie między nami. Chce Wam, młodym rodzicom tylko powiedzieć, że czas strasznie pędzi, więc chwytajcie i pielęgnujcie każdą chwilę - czytamy pod zdjęcie na Instagramie.

Hanna Lis wspomniała także, jak wspomina dzieciństwo Julli.

- Wydaje się, ze wczoraj pchałam ją przed sobą w wózku w zielono-granatową kratkę. Uśmiechała się do mrówek, do drzew, do ludzi. Zdaje mi się, że przed sekundą zostawiłam ją pierwszy raz w przedszkolu i przez kolejne dwie godziny kucałam pod oknem, żeby podejrzeć, czy przypadkiem nie płacze. Nie płakała - czytamy.

Nie zabrakło komplementów. Dziennikarka bardzo docenia najstarszą z córek.

d3scfww

- Jej znakiem rozpoznawczym zawsze był - i wciąż jest- szeroki, serdeczny, piękny uśmiech. Życzliwy, prawdziwy, bezinteresowny. Jest mądra, empatyczna, ambitna, pracowita, szanuje i kocha ludzi. Z wzajemnością. Jestem z niej ogromie dumna. Szybko minął czas dzieciństwa. Dziś mam dorosłą Córkę. Teraz to ja się od Niej uczę. Dzięki Juliś.

W komentarzach pod zdjęciem posypały się życzenia urodzinowe:

- Najlepsze życzenia dla córki. Pięknie wyglądacie,

d3scfww

- Piękna młoda kobieta. Wszystkiego najlepszego dla córki,

- Bardzo wzruszająco napisane... Wszystkiego najlepszego dla córki - czytamy.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3scfww

Podziel się opinią

Share
d3scfww
d3scfww