Trwa ładowanie...

Córka Joanny Szczepkowskiej wzruszająco o mamie. Opublikowała post

Maria Konarowska jest córką Joanny Szczepkowskiej. "Swoją odwagą, determinacją, siłą i niezaprzeczalnym urokiem osobistym, zmieniłaś świadomość Polaków" - pisze na facebookowym profilu.

Share
Córka Joanny Szczepkowskiej wzruszająco o mamie. Opublikowała postŹródło: East News, fot: East News
dm75onf

- Proszę Państwa, 4 czerwca 1989 roku skończył się w Polsce komunizm - wybrzmiały słowa Joanny Szczepkowskiej w Dzienniku Telewizyzjnym. Do tych słow odnosi się jej córka, która opublikowała poruszający i bardzo emocjonalny post na Facebooku.

"Mamo moja ukochana, ja wiem że może oni tam Cię nie zaprosili na najważniejsze wydarzenia tej rocznicy niezwykłej, ja wiem, że to nie jest w porządku i musi być krzywdzące dla Ciebie. Swoją odwagą, determinacją, siłą i niezaprzeczalnym urokiem osobistym, zmieniłaś świadomość Polaków. Bez Twojego ogłoszenia ta data nie byłaby tak widoczna, bez Ciebie nie miałaby przez wiele lat takiej nośności, bez Ciebie wiele osób nie miałoby pojęcia, że to już" - czytamy na faceboowym profilu.

"Nie znam dokładnie szczegółów kulisów twojego pójścia do telewizji wtedy, ale wiem, że to byłaś cała ty i taka mała ty zrobiłaś wielką, wspaniałą rzecz!" - wyznaje córka aktorki.

dm75onf

"I ja wiem mamo, że to jak ten czyn jest dzisiaj potraktowany z jakichś politycznych czy osobistych powodów, jest do d*y! Ale chcę, żebyś wiedziała jedno. Dla mnie jesteś najlepsza, wspaniała, odważna, jedyna w swoim rodzaju i niesamowita przez 365 dni w roku odkąd pamiętam i zawsze ale to zawsze jesteś zaproszona wszędzie przez moje serce. Bardzo Cię kocham, cokolwiek się tam wydarzy, pamiętaj że ja czczę dzisiaj to jak odsłoniłaś światu Wolność i czczę Ciebie, ale jutro też będę i tak do końca świata" - czytamy w poruszajacym wpisie.

Aktorka nie została zaprszonona na obchody 30. rocznicy Okrągłego Stołu i wolnych wyborów. Czemu też dała wyraz niezadowolenia.

dm75onf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dm75onf
dm75onf