Trwa ładowanie...
d46aptz

Córka Kasi Kowalskiej wraca do zdrowia. Pierwsze zdjęcie od czasu choroby

Ola Kowalska wrzuciła na Instagrama nowe zdęcie. Widać, że blizna po tracheotomii świetnie się goi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ostatnie tygodnie dla Kasia Kowalskiej i jej córki były koszmarem
Ostatnie tygodnie dla Kasia Kowalskiej i jej córki były koszmarem (ONS.pl, Instagram.com)
d46aptz

Córka Kasi Kowalski wraca do zdrowia. 23-latka do niedawana przebywała w jednym z londyńskich szpitali, gdzie poddano ją zabiegowi tracheotomii i leczeniu.

- Moja córka jest w trakcie rehabilitacji, już mówi, chodzi, uśmiecha się, je już sama. Jest po trzech tygodniach wybudzona, bo była w śpiączce, i jej stan jest już dobry. Wymaga jeszcze kilku tygodni, około dwóch miesięcy, żeby jej organizm wrócił do stanu sprzed choroby - powiedziała Kasia Kowalska podczas koncertu w Ciechanowie.

Na szczęście najgorsze za nią. Teraz córka piosenkarki wraca do zdrowia. Wrzuciła właśnie na Instagrama pierwsze zdjęcie od 19 marca – nie licząc oczywiście fotek na InstaStory. Na szyi Oli widać jeszcze bliznę, ale przypomina ona bardziej niegroźne zaczerwienienie niż ślad po poważnym zabiegu.

d46aptz

ZOBACZ WIDEO: gwiazdy przekładają koncerty przez koronawirusa

Przypomnijmy. Kilka tygodni temu Kasia Kowalska poinformowała, że jej córka była intubowana w szpitalu w Anglii, a stan jej zdrowia był ciężki.

Choć wokalistka nigdy nie powiedziała, że jej pociecha ma koronawirusa, wieści przekazane w samym środku pandemii właśnie tak zostały zinterpretowane przez wiele osób.

d46aptz

Jak ustalił później Pudelek, Ola - córka artystki - miała robione testy na obecność koronawirusa, ale były negatywne.

d46aptz

Podziel się opinią

Share
d46aptz
d46aptz