Trwa ładowanie...
d4aaso1

Córka Moniki Bellucci wystąpiła w reklamie. Jest kopią pięknej mamy

Monica Bellucci ma powody do dumy. Jej śliczna córka stawia pierwsze zawodowe kroki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Deva Cassel wystąpiła w reklamie Dolce & Gabbana
Deva Cassel wystąpiła w reklamie Dolce & Gabbana (Forum)
d4aaso1

Deva Cassel to najstarsza córka Moniki Bellucci i Vincenta Cassela. Aktorska para była małżeństwem w latach 1999-2013 i ma jeszcze jedną córkę, Leoni.

Deva, 14-letnia dziś pociecha pięknej pary niewątpliwie odziedziczyła urodę po słynnych rodzicach, a szczególnie po mamie. Co więcej, najwyraźniej odziedziczyła po nich talent i zamierza to wykorzystać. Deva stawia już pierwsze kroki w show-biznesie i świecie modelingu.

   Forum
(Forum)

Początkująca modelka wzięła udział w kampanii Dolce & Gabbana. I chociaż efekty jej pracy zobaczymy w reklamie zapewne dopiero niebawem, to już teraz możemy zajrzeć za kulisy. W sieci pojawiły się fotografie z planu zdjęciowego, na których prezentuje się zjawiskowo. Sesja była realizowana w Hotelu Palazzo Avino w Ravello, jednym z najbardziej prestiżowych hoteli we Włoszech.

d4aaso1

Zobacz także: Monica Bellucci: 54 lata i zachwycająca uroda. Zobaczcie jej stare zdjęcia!

Deva Cassel ubrana w romantyczną, białą sukienkę, w rozpuszczonych włosach wyglądała ślicznie i bardzo dziewczęco. Mało tego, wygląda praktycznie jak kopia Moniki Bellucci, która od lat cieszy się tytułem jednej z najpiękniejszych kobiet na świecie. To samo spojrzenie, ta sama oliwkowa cera, zaakcentowane rysy, i piękne długie włosy. Aktorce rośnie piękna następczyni, a my jesteśmy pewni, że niebawem o Devie będzie naprawdę głośno!

Zobacz także: Sławne dzieci polskich gwiazd

d4aaso1

Podziel się opinią

Share
d4aaso1
d4aaso1