Trwa ładowanie...

Córka Paula Walkera pokazała nieznane nagranie. Łapie za serce

Meadow Walker pod krótkim filmikiem napisała: "Nigdy nie myślałam, że się tym podzielę. Ale czułam, że należy to zrobić". Fani Paula Walkera – przygotujcie chusteczki.
Share
Meadow Walker była nastolatką, gdy straciła ojca
Meadow Walker była nastolatką, gdy straciła ojcaŹródło: Instagram.com
dqnmxm9

Filmik został nagrany w urodziny Paula Walkera. Widać, jak zaskoczony aktor otwiera drzwi, a córka rzuca mu się z życzeniami na szyję. "Przestraszyłaś mnie" – mówił przez śmiech Paul Walker. Wzruszające nagranie na Instagramie ma już ponad pół miliona wyświetleń i wywołało falę pozytywnych reakcji. W tym takich gwiazd jak Gal Gadot.

Meadow Walker to jedyne dziecko tragicznie zmarłego Paula Walkera. Gwiazdor "Szybkich i wściekłych" zginął 30 listopada 2013 r. Prowadzone przez przyjaciela aktora rozpędzone Porsche Carrera GT wypadło z drogi w kalifornijskim Santa Clarita, wpadło na słup i stanęło w płomieniach. Sekcja zwłok wykazała, że mężczyźni ponieśli śmierć kilkadziesiąt sekund później w pożarze wraku.

dqnmxm9

O córce Paula Walkera zrobiło się głośno po raz pierwszy w 2014 r. Sąd orzekł wtedy, że jest jedyną spadkobierczynią milionowej fortuny po zmarłym aktorze. Rok później Meadow przypomniała o sobie, oskarżając Volkswagena o śmierć ojca. Jej prawnicy próbowali dowieść, że do wypadku i śmierci Walkera przyczyniły się wady konstrukcyjne pojazdu. Według policji kluczowa była jednak nadmierna prędkość.

Wiadomo, że między córką Paula Walkera a koncernem motoryzacyjnym doszło do ugody. Szczegóły jednak nie są znane.
Meadow Walker miała 14 lat, gdy straciła ojca. Dopiero od niedawna zaczęła się mocniej udzielać w mediach społecznościowych, głównie w kontekście założonej przez siebie fundacji im. Paula Walkera.

Obejrzyj zwiastun "Szybcy i wściekli 7" - ostatniego filmu z udziałem Paula Walkera

dqnmxm9

Podziel się opinią

Share
dqnmxm9
dqnmxm9