Trwa ładowanie...

Meadow Walker skończyła 21 lat. Wzruszające życzenia od "wujka" Vina

Córka tragicznie zmarłego Paula Walkera właśnie osiągnęła pełnoletniość. Z tej okazji kumpel jej ojca złożył jej piękne życzenia. Trudno się nie wzruszyć.
Share
Meadow Walker odziedziczyła po zmarłym ojcu 25 mln dol.
Meadow Walker odziedziczyła po zmarłym ojcu 25 mln dol.Źródło: Facebook.com
d4le9jz

Meadow Walker to jedyne dziecko Paula Walkera. Gwiazdor serii "Szybcy i wściekli" zginął w wypadku samochodowym 6 lat temu.

ZOBACZ TAKŻE: "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw". Kolejna część hitowego cyklu

4 listopada dziewczyna skończyła 21 lat. Pod zdjęciem, jakie tego dnia wrzuciła na Instagrama, pojawiły się życzenia urodzinowe od fanów i znajomych.

d4le9jz

Za pomocą Instagrama życzenia złożył jej też Vin Diesel, filmowy partner jej ojca, a prywatnie oddany przyjaciel rodziny. Aktor pisze:

"Mógłbym powiedzieć, że rozpiera mnie duma z powodu tego, jaką osobą się stałaś. Ale prawda jest taka, że zawsze byłem z ciebie dumny. Wszystkiego najlepszego Meadow! Wiem, że dziś stuknęło ci 21 lat, a teraz jesteś w Japonii, ale tu na miejscu mamy dla ciebie tort, więc się pośpiesz. Kocham cię mała. Wujek Vin".

Jubilatka błyskawicznie podziękowała i wyznała, że nie może doczekać się spotkania z nim i jego dziećmi.

Walka w sądzie

O córce Paula Walkera zrobiło się głośno po raz pierwszy w 2014 r. Sąd orzekł wtedy, że jest jedyną spadkobierczynią milionowej fortuny pod zmarłym aktorze.

d4le9jz

Rok później Meadow przypomniała o sobie, oskarżając Volkswagena o śmierć ojca. Wiadomo, że między córką Paula Walkera a koncernem motoryzacyjnym doszło do ugody. Szczegóły jednak nie są znane.

d4le9jz

Podziel się opinią

Share
d4le9jz
d4le9jz