Trwa ładowanie...
meadow walker

Córka Paula Walkera rozczuliła internautów. Opublikowała wzruszające zdjęcie

W tym roku Paul Walker skończyłby 46 lat. Jego córka zamieściła wzruszający wpis na Instagramie.

Share
Córka Paula Walkera rozczuliła internautów. Opublikowała wzruszające zdjęcie
Źródło: Getty Images
d3fho6t

Kiedy doszło do feralnego wypadku z udziałem Paula Walkera i jego przyjaciela, córka aktora miała 15 lat. Od tego czasu nastolatka zmieniła się w piękną kobietę, której życie możemy "podglądać" na Instagramie.

Zobacz także: "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw". Kolejna część hitowego cyklu

Meadow Walker regularnie wrzuca na Instagrama wspominkowe zdjęcia z rodzinnych archiwów. Nie inaczej było w rocznicę urodzin tragicznie zmarłego ojca.

d3fho6t

Na profilu dziewczyny pojawiło się czarno-białe zdjęcie z ojcem oraz podpis: "Wszystkiego najlepszego dla najukochańszego człowieka, jakiegokolwiek znałam".

I tradycyjnie wpis Meadow rozczulił jej followersów, którzy dali upust emocjom w komentarzach.

Wypadek

Przypomnijmy. Do wypadku doszło 30 listopada 2013 r. Prowadzone przez przyjaciela aktora rozpędzone Porsche Carrera GT wypadło z drogi w kalifornijskim Santa Clarita, wpadło na słup i stanęło w płomieniach.

d3fho6t

Sekcja zwłok wykazała, że mężczyźni ponieśli śmierć kilkadziesiąt sekund później w pożarze wraku.

Jak ustalono w śledztwie, przyczyną tragedii była nadmierna prędkość. Auto straciło przyczepność na skutek najechania na charakterystyczne i stosowane w wielu stanach USA nieodblaskowe markery najezdniowe, służące do oznaczania pasów ruchu.

Wjeżdżając na nie z nadmierną prędkością pojazd na chwilę traci przyczepność, a sterowanie nim jest utrudnione. Zdaniem ekspertów przy prędkości, z jaką jechał pojazd, kierowca nie miał żadnych szans, aby po utracie przyczepności zapanować nad pojazdem.

Walka w sądzie

O córce Paula Walkera zrobiło się głośno po raz pierwszy w 2014 r. Sąd orzekł wtedy, że jest jedyną spadkobierczynią milionowej fortuny pod zmarłym aktorze.

d3fho6t

Rok później Meadow przypomniała o sobie, oskarżając Volkswagena o śmierć ojca. Wiadomo, że między córką Paula Walkera a koncernem motoryzacyjnym doszło do ugody. Szczegóły jednak nie są znane.

d3fho6t

Podziel się opinią

Share
d3fho6t
d3fho6t