Trwa ładowanie...
d1jmfz9

Córka Paula Walkera rozczuliła internautów. Opublikowała wzruszające zdjęcie

W tym roku Paul Walker skończyłby 46 lat. Jego córka zamieściła wzruszający wpis na Instagramie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paul Walker we wrześniu skończyłby 46 lat
Paul Walker we wrześniu skończyłby 46 lat (Getty Images)
d1jmfz9

Kiedy doszło do feralnego wypadku z udziałem Paula Walkera i jego przyjaciela, córka aktora miała 15 lat. Od tego czasu nastolatka zmieniła się w piękną kobietę, której życie możemy "podglądać" na Instagramie.

Zobacz także: "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw". Kolejna część hitowego cyklu

Meadow Walker regularnie wrzuca na Instagrama wspominkowe zdjęcia z rodzinnych archiwów. Nie inaczej było w rocznicę urodzin tragicznie zmarłego ojca.

d1jmfz9

Na profilu dziewczyny pojawiło się czarno-białe zdjęcie z ojcem oraz podpis: "Wszystkiego najlepszego dla najukochańszego człowieka, jakiegokolwiek znałam".

I tradycyjnie wpis Meadow rozczulił jej followersów, którzy dali upust emocjom w komentarzach.

Wypadek

Przypomnijmy. Do wypadku doszło 30 listopada 2013 r. Prowadzone przez przyjaciela aktora rozpędzone Porsche Carrera GT wypadło z drogi w kalifornijskim Santa Clarita, wpadło na słup i stanęło w płomieniach.

d1jmfz9

Sekcja zwłok wykazała, że mężczyźni ponieśli śmierć kilkadziesiąt sekund później w pożarze wraku.

Jak ustalono w śledztwie, przyczyną tragedii była nadmierna prędkość. Auto straciło przyczepność na skutek najechania na charakterystyczne i stosowane w wielu stanach USA nieodblaskowe markery najezdniowe, służące do oznaczania pasów ruchu.

Wjeżdżając na nie z nadmierną prędkością pojazd na chwilę traci przyczepność, a sterowanie nim jest utrudnione. Zdaniem ekspertów przy prędkości, z jaką jechał pojazd, kierowca nie miał żadnych szans, aby po utracie przyczepności zapanować nad pojazdem.

Walka w sądzie

O córce Paula Walkera zrobiło się głośno po raz pierwszy w 2014 r. Sąd orzekł wtedy, że jest jedyną spadkobierczynią milionowej fortuny pod zmarłym aktorze.

d1jmfz9

Rok później Meadow przypomniała o sobie, oskarżając Volkswagena o śmierć ojca. Wiadomo, że między córką Paula Walkera a koncernem motoryzacyjnym doszło do ugody. Szczegóły jednak nie są znane.

d1jmfz9

Podziel się opinią

Share
d1jmfz9
d1jmfz9