Trwa ładowanie...
d3e7laj

Córka Pauliny Młynarskiej zawarła związek partnerski z kobietą. Dziennikarka komentuje: "Życzę szczęścia"

Córka Pauliny Młynarskiej zalegalizowała związek z kobietą. Skontaktowaliśmy się z prezenterką, by zapytać, co o tym sądzi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Córka Pauliny Młynarskiej wzięła ślub ze swoją partnerką
Córka Pauliny Młynarskiej wzięła ślub ze swoją partnerką (ONS.pl)
d3e7laj

Córka Pauliny Młynarskiej Alicja Nauman zalegalizowała związek ze swoją partnerką. Wydarzenie przeszłoby bez echa, bo dziewczyna stroni od show-biznesu. Zdradziło ją jednak zdjęcie opublikowane na InstaStories.

Fotografia mogła sugerować, że jest z wybranką już po ślubie. Z wpisów w mediach wynika jednak, że Nauman rzeczywiście zmieniła stan cywilny, ale nie poślubiła ukochanej, ale zawarła z nią rejestrowany związek partnerski. Uroczystości towarzyszyło jednak kameralne przyjęcie weselne dla najbliższych przyjaciół. I właśnie relację z tego wydarzenia można było zobaczyć w mediach społecznościowych.

Skontaktowaliśmy się z prezenterką, by zapytać, co sądzi o związku swojej córki. Odpowiedziała krótko:

d3e7laj

- Mojej córce oraz zięci życzę szczęścia i miłości, jak każda kochająca mama!

Alicja Nauman jest tancerką, artystką i performeką. Jej działalność jest mocno zaangażowana politycznie. Dziewczyna organizuje też w akcje proekologiczne, a swoją działalność prezentuje na Instagramie. Zrobiło się o niej głośno, gdy zapozowała nago wśród plastikowych worków.

Nauman może liczyć na wsparcie sławnej mamy nie od dziś. W sierpniu, gdy ulicami Płocka przeszedł Marsz Równości, nie zabrakło kontrmanifestacji, w których wzięły udział osoby zachowujące się agresywnie i skandalicznie. Paulina Młynarska zabrała wówczas głos w tej sprawie, stając po stronie środowisk LGBT+:

d3e7laj

"[…] jako sojuszniczka osób LGBT+ , prywatnie bardzo blisko związana z wieloma z nich, martwię się i boję o moich przyjaciół i bliskich. Jeden z nich 2 dni temu został ciężko pobity. Wiele osób zmaga się z lękami i depresją. Liczni wyjechali albo się pakują. Zabierają z Polski swoje talenty i kreatywność. Judith Butler powiedziała kiedyś, że każdy ma prawo żyć życiem, które się nadaje do życia" – napisała na Instagramie.

Paulina Młynarska to nie jedyna gwiazda w polskim show-biznesie, która otwarcie wspiera swoje nieheteroseksualne dziecko. Niedawno wywiadu udzielił nam Mirosław Zbrojewicz, który również popiera środowiska LGBT+

Zobacz: Mirosław Zbrojewicz o pogwałcaniu praw LGBT: "Znowu wróciliśmy do tej Europy Środkowo-Wschodniej. Do tej d..py"

d3e7laj

Podziel się opinią

Share

d3e7laj

d3e7laj