Trwa ładowanie...

Córka Pauliny Młynarskiej zawarła związek partnerski z kobietą. Dziennikarka komentuje: "Życzę szczęścia"

Córka Pauliny Młynarskiej zalegalizowała związek z kobietą. Skontaktowaliśmy się z prezenterką, by zapytać, co o tym sądzi.

Córka Pauliny Młynarskiej zawarła związek partnerski z kobietą. Dziennikarka komentuje: "Życzę szczęścia"Źródło: ONS.pl
d471b4k
d471b4k

Córka Pauliny Młynarskiej Alicja Nauman zalegalizowała związek ze swoją partnerką. Wydarzenie przeszłoby bez echa, bo dziewczyna stroni od show-biznesu. Zdradziło ją jednak zdjęcie opublikowane na InstaStories.

Fotografia mogła sugerować, że jest z wybranką już po ślubie. Z wpisów w mediach wynika jednak, że Nauman rzeczywiście zmieniła stan cywilny, ale nie poślubiła ukochanej, ale zawarła z nią rejestrowany związek partnerski. Uroczystości towarzyszyło jednak kameralne przyjęcie weselne dla najbliższych przyjaciół. I właśnie relację z tego wydarzenia można było zobaczyć w mediach społecznościowych.

Skontaktowaliśmy się z prezenterką, by zapytać, co sądzi o związku swojej córki. Odpowiedziała krótko:

- Mojej córce oraz zięci życzę szczęścia i miłości, jak każda kochająca mama!

d471b4k

Alicja Nauman jest tancerką, artystką i performeką. Jej działalność jest mocno zaangażowana politycznie. Dziewczyna organizuje też w akcje proekologiczne, a swoją działalność prezentuje na Instagramie. Zrobiło się o niej głośno, gdy zapozowała nago wśród plastikowych worków.

Nauman może liczyć na wsparcie sławnej mamy nie od dziś. W sierpniu, gdy ulicami Płocka przeszedł Marsz Równości, nie zabrakło kontrmanifestacji, w których wzięły udział osoby zachowujące się agresywnie i skandalicznie. Paulina Młynarska zabrała wówczas głos w tej sprawie, stając po stronie środowisk LGBT+:

"[…] jako sojuszniczka osób LGBT+ , prywatnie bardzo blisko związana z wieloma z nich, martwię się i boję o moich przyjaciół i bliskich. Jeden z nich 2 dni temu został ciężko pobity. Wiele osób zmaga się z lękami i depresją. Liczni wyjechali albo się pakują. Zabierają z Polski swoje talenty i kreatywność. Judith Butler powiedziała kiedyś, że każdy ma prawo żyć życiem, które się nadaje do życia" – napisała na Instagramie.

Paulina Młynarska to nie jedyna gwiazda w polskim show-biznesie, która otwarcie wspiera swoje nieheteroseksualne dziecko. Niedawno wywiadu udzielił nam Mirosław Zbrojewicz, który również popiera środowiska LGBT+

Zobacz: Mirosław Zbrojewicz o pogwałcaniu praw LGBT: "Znowu wróciliśmy do tej Europy Środkowo-Wschodniej. Do tej d..py"

d471b4k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d471b4k