Trwa ładowanie...
ycipk-2ug3e8

Córka Roberta Janowskiego rozpoczyna karierę. Nagrała pierwszą piosenkę

Robert Janowski ma powód do dumy. Jego najmłodsza córka właśnie wydała pierwszy singiel.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robert Janowski z córkami Tolą i Anielą w 2006 r.
Robert Janowski z córkami Tolą i Anielą w 2006 r. (AKPA)
ycipk-2ug3e8

Tola Janowska jeszcze niedawno była małą, uroczą blondynką. Dziś ma 19 lat i wkracza w dorosły świat. Od zawsze wiedziała, że zwiąże swoją przyszłość z muzyką. Duża w tym zasługa taty, wieloletniego prowadzącego program "Jaka to melodia?".

- Tak naprawdę nie miałam za bardzo większego wyboru. Od maleńkości tata pokazywał mi kultowe płyty, "białe kruki", klasyki gatunków. Zamiast słuchać polskiego popu jak moi rówieśnicy, "tonęłam" pod AC/DC, Deep Purple, Frankiem Sinatra, Niną Simone, Pink Floyd, Queen i chyba najmocniejszym wtedy dla mnie znaleziskiem – Michaelem Jacksonem - mówi Tola.

Zobacz: Robert Janowski opowiedział o swoich nieudanych małżeństwach

ycipk-2ug3e8

Młoda wokalistka napisała pierwszą piosenkę "Down with his love" pod wpływem złych doświadczeń miłosnych. - Napisałam ją w kompletnym dołku, siedząc w ręcznikowym turbanie na wykładzinie z plastikowym ukulele kupionym w ramach kaprysu - zdradziła.

Również teledysk artystki daje do myślenia. Tola Janowska gra w nim dziewczynę, do której podchodzą mężczyźni i oklejają plastrami. Każdy z nich jest jej byłym partnerem, a ich związki naznaczają ją na całe życie.

ycipk-2ug3e8

Za aranżację teledysku odpowiedzialna jest Zofia Komasa, siostra reżysera "Bożego ciała" Jana Komasy oraz wokalistki Mary Komasy. W nagraniu wystąpili przyjaciele Toli.

Tak wygląda 19-letnia Tola Janowska. Materiały prasowe
Podziel się

Córka Roberta Janowskiego pracuje nad kolejnymi utworami. Pierwszy singiel rozbudził w niej apetyt na płytę.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-2ug3e8

ycipk-2ug3e8
ycipk-2ug3e8