Trwa ładowanie...
d21pu6s

Córka Roberta Janowskiego rozpoczyna karierę. Nagrała pierwszą piosenkę

Robert Janowski ma powód do dumy. Jego najmłodsza córka właśnie wydała pierwszy singiel.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robert Janowski z córkami Tolą i Anielą w 2006 r.
Robert Janowski z córkami Tolą i Anielą w 2006 r. (AKPA)
d21pu6s

Tola Janowska jeszcze niedawno była małą, uroczą blondynką. Dziś ma 19 lat i wkracza w dorosły świat. Od zawsze wiedziała, że zwiąże swoją przyszłość z muzyką. Duża w tym zasługa taty, wieloletniego prowadzącego program "Jaka to melodia?".

- Tak naprawdę nie miałam za bardzo większego wyboru. Od maleńkości tata pokazywał mi kultowe płyty, "białe kruki", klasyki gatunków. Zamiast słuchać polskiego popu jak moi rówieśnicy, "tonęłam" pod AC/DC, Deep Purple, Frankiem Sinatra, Niną Simone, Pink Floyd, Queen i chyba najmocniejszym wtedy dla mnie znaleziskiem – Michaelem Jacksonem - mówi Tola.

Zobacz: Robert Janowski opowiedział o swoich nieudanych małżeństwach

Młoda wokalistka napisała pierwszą piosenkę "Down with his love" pod wpływem złych doświadczeń miłosnych. - Napisałam ją w kompletnym dołku, siedząc w ręcznikowym turbanie na wykładzinie z plastikowym ukulele kupionym w ramach kaprysu - zdradziła.

d21pu6s

Również teledysk artystki daje do myślenia. Tola Janowska gra w nim dziewczynę, do której podchodzą mężczyźni i oklejają plastrami. Każdy z nich jest jej byłym partnerem, a ich związki naznaczają ją na całe życie.

Za aranżację teledysku odpowiedzialna jest Zofia Komasa, siostra reżysera "Bożego ciała" Jana Komasy oraz wokalistki Mary Komasy. W nagraniu wystąpili przyjaciele Toli.

Tak wygląda 19-letnia Tola Janowska. Materiały prasowe
Tak wygląda 19-letnia Tola Janowska. (Materiały prasowe)

Córka Roberta Janowskiego pracuje nad kolejnymi utworami. Pierwszy singiel rozbudził w niej apetyt na płytę.

d21pu6s

Podziel się opinią

Share
d21pu6s
d21pu6s