Trwa ładowanie...
dwamh1g

Robert Janowski pochwalił się piękną córką. Pokazał zdjęcie z jej studniówki

Gwiazdor telewizji pęka z dumy. Jego "mała dziewczynka" jest już dorosłą kobietą. W tym roku będzie zdawać egzamin dojrzałości. Na 100 dni przed maturą dziewczyna bawiła się na wyjątkowej imprezie. Tata nie mógł nie uwiecznić Toli na zdjęciach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robert Janowski i jego żona wychowują córki z poprzedniego związku muzyka
Robert Janowski i jego żona wychowują córki z poprzedniego związku muzyka (East News)
dwamh1g

Jednym ujęciem podzielił się z fanami, którzy obserwują instagramowy profil Janowskiego. Na fotce widać szczęśliwą, uśmiechniętą Tolę oraz jej tatę i macochę. Robert napisał: "Sto dni do matury, ale, póki co, bawimy się. Gratulacje #córka #studniówka #córeczka #liceum #matura #zaraz #pójdzie #w #świat".

Janowskiemu na pewno jest trudno pogodzić się z myślą, że ostatnie z trójki dzieci staje się dorosłe. 18-latka to najmłodsza pociecha artysty. Robert wychował jeszcze dwójkę - 20-letnią córkę, Anielę i 30-letniego syna, Makarego. Chłopak jest owocem związku Janowskiego z pierwszą żoną, Katarzyną Kalicińską. Z kolei matką dziewczyn jest Katarzyna Dańska, druga żona gwiazdora, z którą rozwiódł się w 2011 roku.

dwamh1g

Janowski o "Jaka to melodia?": "Przez 20 lat nie miałem scenariusza"

Ponad 7 lat temu Tola i Aniela musiały zadecydować, z kim chcą mieszkać po rozstaniu rodziców. 13-letnia wówczas Aniela wybrała ojca i natychmiast mogła się do niego przenieść. Z Tolą było trudniej. O losach 11-latki musiał zadecydować sąd. Po dwóch latach walki obie dziewczyny, ich ojciec i jego trzecia żona, Monika, stworzyli pełną, szczęśliwą rodzinę.

dwamh1g

Podziel się opinią

Share

dwamh1g

dwamh1g