Trwa ładowanie...
d2fdnu3

Courtney Cox ma ciało nastolatki. Filmik z basenu robi furorę

Patrząc na najnowszy filmik gwiazdy "Przyjaciół" aż trudno uwierzyć, że obchodziła niedawno 55. urodziny. Courtney Cox pokazała się w bikini, ale w zupełnie inny sposób niż inne gwiazdy żądne uwagi paparazzi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Courtney Cox i Jennifer Aniston
Courtney Cox i Jennifer Aniston (Getty Images)
d2fdnu3

Courtney Cox zamieściła na Instagramie filmik, który został już odtworzony ponad 2 mln razy. Gwiazda "Przyjaciół" nawiązała w nim do przeboju Missy Elliot "Work it", wskoczyła do basenu i przewinęła się do tyłu. Prosty pomysł, świetne wykonanie i mamy filmik, który chce się oglądać na okrągło.

Na potrzeby filmiku Cox pokazała się w bikini, co w jej przypadku jest czymś niezwykłym. 55-latka nigdy nie obnosiła się ze swoimi walorami, choć figurą mogłaby zawstydzić niejedną o wiele młodszą koleżankę.

Nie każdy jednak wie, że Courtney Cox próbowała walczyć z biegnącym czasem i zatrzymać go wypełniaczami wstrzykiwanymi w twarz.

d2fdnu3

- Nie zdawałam sobie sprawy z tego, co się dzieje, dopóki pewnego dnia nie spojrzałam na siebie i powiedziałam: "o cholera, nie wyglądam jak ja!" – wyznała w niedawnym wywiadzie.

  East News
(East News)

To sprawiło, że dwa lata temu przeszła zabieg usunięcia wypełniaczy z twarzy. - Wszystko mi teraz opadnie, ale przynajmniej nie będę wyglądać sztucznie – przyznała w rozmowie z mediami.

Zobacz także: Aktorzy "Przyjaciół" zmienili się nie do poznania. Zobacz, jak dzisiaj wyglądają

d2fdnu3

Podziel się opinią

Share
d2fdnu3
d2fdnu3